į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Lietuvos laisvės keliu

Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyriuje (Vilties g. 1) 2022 m. sausio 12 d. atidaryta plakatų ir G. Charbedijos stilizuotų lėlių paroda „Lietuvos laisvės keliu“, skirta Laisvės gynėjų dienai.

Parodos lankytojai susipažins su mūsų valstybe, jos svarbiausiais įvykiais, vadovais, simbolika. Maloniai kviečiame aplankyti parodą.

plačiau
 
TARPTAUTINIU LYGIU PRIPAŽINTOS VSPC GLOBOS SKYRIAUS TEIKIAMOS TRUMPALAIKĖS/ILGALAIKĖS SOCIALINĖS GLOBOS PASLAUGOS

VSPC nuo 2019 m. dalyvavo VšĮ Valakupių reabilitacijos centro vykdomame projekte „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas taikant EQUASS kokybės sistemą”, kurio tikslas buvo didinti Lietuvos socialinių paslaugų kokybės sistemos (Voluntary European Quality Framework for Socialines Services) reikalavimus.

VSPC Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyrius atitinka visus Europos socialinių paslaugų kokybės kriterijus ir yra sertifikuotas „EQUASS Assurance in Social Service“ sertifikatu. VSPC yra pirmieji Visagino savivaldybėje gavę šį tarptautinį įvertinimą ir yra viena iš nedaugelio Lietuvos socialinių įstaigų, kurios teikia tarptautinio lygio kokybiškas socialinės globos paslaugas institucijoje.

EQUASS kokybės principai – tai plačiausiai pripažįstamas Europos kokybės principų komplektas, kuris yra pagrįstas visuotinėmis vertybėmis: lyderystė, personalas, teisė, etika,  partnerystė, dalyvavimas, orientacija į asmenį, kompleksiškumas, orientacija į rezultatus, nuolatinis gerinimas.

Didžiuojamės tapdami EQUASS šeimos dalimi ir nuoširdžiai dėkojame EQUASS konsultantei Rasai Laiconienei, kuri nurodė mums kryptį ir kelyje lydėjo link tarptautinio pripažinimo, partneriams, kurie kartu kuria mūsų paslaugų gavėjų geresnę gyvenimo kokybę, paslaugų gavėjų artimiesiems, kurie dalyvauja kuriant individualesnę aplinką, jų artimiesiems ir, žinoma, VSPC kiekvienam Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus darbuotojui, kuris savo kasdieniu sunkiu darbu teikia kokybiškas socialinės globos paslaugas!

plačiau
 
Kviečiame pasinaudoti VSPC teikiamomis socialinėmis paslaugomis

2021 m. gruodžio 31 d. Visagino socialinių paslaugų centras baigė įgyvendinti „Integralios pagalbos namuose teikimo modelio sukūrimas Visagino savivaldybėje“ projektą.

Visagino savivaldybė prisiėmė įsipareigojimus ir nuo 2022 m. sausio 3 d. Visagino savivaldybės gyventojams bus teikiamos slaugos namuose paslaugos. Visagino socialinių paslaugų centras ir toliau teiks dienos socialinės globos ir slaugos namuose paslaugas.

Kreipiamės į visus Visagino savivaldybės gyventojus. Gal Jūs pažįstate asmenis, kuriems reikalinga pagalba? Gal patys namuose slaugot, prižiūrit sunkiai sergantį žmogų ir Jums reikalinga kitų pagalba?

Visagino socialinių paslaugų centro paslaugomis gali pasinaudoti asmenys, kuriems nustatytas nuolatinės slaugos poreikis, paslaugas teikia profesionalūs socialinės ir slaugos srities darbuotojai.

Maloniai kviečiame kreiptis į Visagino socialinių paslaugų centrą – mes galime jums padėti.

Tel. pasiteirauti: (8 386) 70 220, 70 409, el. p. vspc@vspc.lt

plačiau
 
Naujametinis šurmulys Visagino socialinių paslaugų centre

2021 m. gruodžio 28 d. Visagino socialinių paslaugų centro (VSPC) Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja darbui su šeima Oksana Jermakova organizavo Naujametinę šventę, kurios tikslas – aktyvinti paslaugų gavėjų bendruomeninį gyvenimą, stiprinti šeimos tarpusavio ryšį bei turiningai praleisti laisvalaikį.

Į VSPC kiemą sugužėjo būrys svečių – tėveliai su vaikais, VSPC Nakvynės namų gyventojai ir darbuotojai, VSPC Vaikų dienos centro auklėtiniai. Renginio metu vaikai linksminosi ir šoko pagal nuotaikingą muziką, dalyvavo aktyviuose komandiniuose žaidimuose. Šventės dalyvius pasveikino Kalėdų Senis, kuris atkeliavo su šūsniu dovanų. Prisišokę, prisižaidę vaikai ir kiti šventės dalyviai vaišinosi šilta arbata ir VSPC Nakvynės namų darbuotojų gardžiaisiais kepiniais.

plačiau
 
Kalėdinė popietė „Kalėdų šviesoje pakalbėkim“

Artėjant Šv. Kalėdoms, bendradarbiaujant Visagino socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro ir Paramos šeimai skyriaus socialinėms darbuotojoms Skirmai Žigaitei, Olgai Grigorjevai ir Jelenai Petiukevič, 2021 m. gruodžio 20 d. Vaikų dienos centre buvo organizuota Kalėdinė popietė „Kalėdų šviesoje pakalbėkim“.

Šventėje dalyvavo dvidešimt asmenų (tėvų ir vaikų) iš šeimų, kurioms taikoma atvejo vadyba ir (ar) teikiamos socialinės paslaugos. Organizuotos šventės tikslas – stiprinti šeimos narių tarpusavio ryšį, ugdyti socialinius įgūdžius, aktyvinti šeimų įsitraukimą į bendruomeninį gyvenimą.

Šventės metu prie papuošto Kūčių stalo ir garuojančio arbatos puodelio bendrauta su vaikais, tėveliais ir svečiais.  Šventinį renginį aplankė ir svečiai. Dalyvius artėjančių Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga pasveikino Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz, vicemerė Aleksandra Grigienė ir Visagino socialinių paslaugų centro direktorė Stanislava Ostrouch.

plačiau
 
Kalėdiniai skaitiniai

2021 m. gruodžio 20 d. Visagino socialinių paslaugų centro (toliau – VSPC) Savarankiško gyvenimo namus aplankė ir gražią šventę – „Kalėdiniai skaitiniai“, padovanojo Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 4B klasės mokiniai ir vyresnioji mokytoja Dalia Česnulevičienė.

Šventės metu mokiniai skaitė kalėdinius kūrinius, dainavo, šoko, grojo fortepijonu, sveikino VSPC Savarankiško gyvenimo namų gyventojus su artėjančiomis kalėdiniu stebuklu kvepiančiomis šventėmis, dovanojo gyventojams širdžiai mielus jų pačių rankomis pagamintus atvirukus ir daugybę nuostabių knygų, kurias mokiniai dovanojo, prisijungdami prie akcijos „Knygų Kalėdos“, taip dalindamiesi skaitymo džiaugsmu su VSPC Savarankiško gyvenimo namų gyventojais.

plačiau
 
VSPC šurmuliavo Kalėdų mugė

2021 m. gruodžio 15 d. Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja darbui su šeima Violeta Juodkaitė, padedant socialinei darbuotojai darbui su šeima Ingridai Daubarienei organizavo Kalėdinę mugę, kurios metu buvo prekiaujama kalėdiniais kepiniais.

Dalyvauti mugėje buvo kviestos šeimos, kurioms taikoma atvejo vadyba. Tikslas – įgalinti šeimą savarankiškai pasiruošti mugei, didinti motyvaciją užsidirbti. Mugės metu dalyviai buvo vaišinami arbata bei saldumynais, bendravo jaukioje aplinkoje. Mugės metu gautos lėšos buvo paaukotos organizacijai „Vaikai yra vaikai“, atstovas – Dmitrijus Golubkovas, jis pasiūlė surinktus 80 eurų skirti vaikams dovanoms.

plačiau
 
Kviečiame balsuoti už gražiausią eglutę

Pasiruošimas Kalėdoms – atsakingas ir gana nelengvas darbas. Kuo mažiau dienų lieka iki šios nuostabios šventės – tuo greičiau jos bėga. Mes puošiame savo namus, aplinką, ieškom pačių geriausių dovanų savo artimiausiems.

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos darbui su šeima Julija Atrošenko ir Violeta Juodkaitė antrus metus dalyvauja Kalėdinių eglučių puošimo konkurse. Šiemet eglučių konkurso tikslas buvo sukurti įvairių tautybių tradicinių Kalėdų eglučių alėją, o mūsų dalyvavimo konkurse tikslas buvo aktyvinti šeimų, kurioms taikoma atvejo vadyba, bendruomeninę veiklą, įtraukiant į komandinį darbą, stiprinant tarpasmeninius bendravimo gebėjimus.

plačiau
 
VSPC kviečia dalyvauti

Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyrius (Vilties g. 1) ruošiasi gražiausioms metų šventėms: papuošta edukacinė aplinka ir miesto senjorams organizuojamas Kalėdinių renginių ciklas.

2021-12-10 15.00 val. senųjų atvirukų parodos „Sveikinimai iš vaikystės“ atidarymas ir literatūrinė popietė „Žiemos skaitiniai“ (Vilties g. 1);

2021-12-11 11.00 val. edukacinė programa „Papuoškime namus kalėdiniu vainiku“ (Vilties g. 1);

2021-12-14 13.00–19.00 val. Kūčiukų kepimo edukacinė programa Paliesiaus dvare (12 Eur);

2021-12-17 13.00–16.00 val. mugė „Po Kalėdų žvaigžde“ (Vilties g. 1 kiemelis).

2021-12-17 17.00 val. koncertas „Į namus ateina Kalėdos“: išrinktų „Visagino metų senjorų“ apdovanojimai, Radži koncertas, vakaras „Šokio žingsniu...“.

 

Dalyvavimas renginiuose pagal išankstinę registraciją.

plačiau
 
Kalėdinė mugė Visagino socialinių paslaugų centro kiemelyje

Visus, visus kviečiame į Kalėdinę mugę, kuri vyks 2021 m. gruodžio 15 d. 15.00 val. Visagino socialinių paslaugų centro kiemelyje (Taikos pr. 13, Visaginas).  

Mugėje galėsite įsigyti skanumynų, kuriuos pagamino vaikai, pabendrauti ir atsigerti karštos arbatos.

Drauge kurkime šventinę nuotaiką !!!

 
 
1   2   3   4   10  sekantis  >>