Startuoja masinė vakcinacija – skiepytis kviečiami visi gyventojai nuo 16 metų

Startuoja masinė vakcinacija – skiepytis kviečiami visi gyventojai nuo 16 metų

Turbūt visi prisimenate laiką, kuomet galėjome tik pasvajoti apie tokį dalyką kaip vakcina nuo COVID-19. Šalys, kuriose vakcinuojasi didžioji dalis gyventojų, šiandien grįžta į įprastą gyvenimą bei skelbia nugalėjusios pandemijos pinkles. Jie pasinaudojo mokslo suteikta dovana, tą galime padaryti ir mes.

 

Gegužės 10 dieną Lietuvoje pradėta visuotinė vakcinacija nuo COVID-19.

Nuo gegužės 10 pradėti skiepyti vyresni negu 55-erių metų gyventojai.

Nuo gegužės 17 d. – nuo 45-erių, nuo gegužės 24 d. – nuo 35-erių,
nuo gegužės 31 d. – nuo 16 m.

 

Registruotis vakcinai galima:

https://vakcina.myhybridlab.com/selfregister/vaccine arba skambinant 1808

 
 
Lietuvoje galiojantis galimybių pasas: kaip gauti, instaliuoti ir kokias galimybes jis suteikia?

Lietuvoje galiojantis galimybių pasas: kaip gauti, instaliuoti ir kokias galimybes jis suteikia?

Galimybių pasą gali gauti asmenys:

Pasiskiepiję nuo COVID-19:

- praėjus 1 savaitei po „Comirnaty“ ar „COVID-19 Vaccine Moderna“ vakcinos antrosios dozės suleidimo pagal skiepijimo schemą;

- praėjus 2 savaitėms po „COVID-19 Vaccine Janssen“ vakcinos dozės suleidimo;

- praėjus 4 savaitėms po „Vaxzevria“ pirmosios vakcinos dozės suleidimo, bet ne ilgiau kaip praėjus 12 savaičių;

- po „Vaxzevria“ vakcinos antrosios dozės suleidimo pagal skiepijimo schemą.

Gavę neigiamą COVID-19 testo rezultatą (atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą atsakymą –  ne anksčiau nei prieš 72 valandas (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikus SARS-CoV-2 PGR tyrimą arba ne anksčiau nei prieš 24 valandas (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikus antigeno testą.)
Persirgę COVID-19 (persirgusiems COVID-19 žmonėms koronaviruso diagnozė turės būti patvirtinta remiantis teigiamu PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu. Tam, kad būtų galima naudotis Galimybių pasu, nuo šio teigiamo tyrimo rezultato turi būti praėję ne daugiau kaip 180 dienų, o saviizoliacijos terminas turi būti pasibaigęs. Jeigu žmogus persirgo COVID-19, tačiau nesikreipė į šeimos gydytoją, E. sveikatos sistemoje esančioje jo ligos istorijoje persirgimo faktas nebus užfiksuotas.)
Asmenims iki 16 metų galimybių pasas nereikalingas – tam, kad jie galėtų naudotis švelnesnėmis karantino sąlygomis, užteks parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. 

plačiau
 
VSPC IEŠKO PAGALBOS NAMUOSE SKYRIAUS SOCIALINIO DARBUOTOJO PADĖJĖJŲ

Įstaigos pavadinimas: Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC).

Pareigybė: VSPC Pagalbos namuose socialinio darbuotojo padėjėjas.

Pareigos: Darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį.

Pareigybės paskirtis – teikti socialines paslaugas pagyvenusiems žmonėms ir žmonėms su negalia, siekiant pagerinti gyvenimo kokybę, sudaryti sąlygas, užtikrinančias jų savarankiškumo išsaugojimą, skatinti sugebėjimą pasirūpinti savimi ir integruotis į visuomenę.

 

Būtinieji reikalavimai:

  • Turėti ne mažesnį kaip vidurinį išsilavinimą
  • Būti įgijusiam socialinio darbuotojo padėjėjo kvalifikaciją (40 val.)
  • Valstybinės kalbos mokėjimo lygis turi atitikti valstybinės kalbos mokėjimo II kategoriją.

Gyvenimo aprašymą galite siųsti el. paštu vspc@vspc.lt, tel. pasiteirauti: (8 386) 70 053, 70 409.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

 

Su VSPC Pagalbos namuose socialinio darbuotojo padėjėjo pareigybės aprašymu galite susipažinti čia.

 
 
VSPC organizuotas renginys, skirtas Šeimos dienai paminėti

2021 m. birželio 11 d. Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos darbui su šeima Ingrida Grigorjeva ir Julija Atrošenko organizavo renginį, skirtą Šeimos dienai paminėti. Renginyje dalyvavo šeimos, kurioms taikoma atvejo vadyba ir (ar) teikiamos socialinės paslaugos.

Renginio tikslas buvo aktyvinti šeimų, kurioms taikoma atvejo vadyba, bendruomeninę veiklą, stiprinant šeimos narių tarpasmeninius bendravimo ryšius. 

Renginio metu skambėjo linksma muzika, sukurianti šventinę atmosferą. Vaikai kartu su tėvais dalyvavo įvairioje veikloje: vaizdavo darnią šeimą ant didelio popieriaus lapo, piešė kreidutėmis ant asfalto, vieni pūtė muilo burbulus, kiti kėlė didžiulius muilo burbulus į orą. Visi norintys renginio dalyviai turėjo galimybę šokti šokį „flashmobą“, kurį iš anksto paruošė ir pademonstravo savanorė Viktorija.

plačiau
 
Linkėjimų medis pasaulio vaikams

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja darbui su šeima Dovilė Mačiulienė 2021-06-03 organizavo išvyką prie ežero vaikams, kurių šeimoms taikoma atvejo vadyba ir teikiamos socialinės paslaugos, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Vaikai žaidė įvairius žaidimus, buvo aptartos jų teisės ir pareigos. Taip pat vaikams buvo išdalinti lankstinukai, primenantys apie jų teises ir pareigas. Vaikams buvo paruoštas vaišių stalas. Kartu su vaikais sukurtas plakatas ,,Linkėjimų medis pasaulio vaikams“, kuris eksponuojamas VSPC patalpose.

plačiau
 
Mano Mamytė

Gegužės mėnuo labai smagus laikas kiekvienai Mamai. Pirmąjį mėnesio sekmadienį visos Mamytės švenčia Motinos dieną.

O žinote, kodėl ši nuostabi šventė švenčiama pavasarį? Jau senovėje Motiną tapatino su žeme – gyvybės nešėja. Juk žemė išaugina derlių, o Motina – savo vaikus. Taip Mamą, mylimą ir vertinamą, galime pamatyti pasakose, dainose, legendose, kur kalbama apie Motinos gerumą bei rūpinimąsi ne tik savo vaikais.

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja darbui su šeima Anastasija Komarova 2021 m. gegužio 2 d. organizavo šeimoms, kurioms yra taikoma atvejo vadyba, piešinių parodą – konkursą „Mano Mamytė“.

plačiau
 
„Maisto banko“ akcijai pasibaigus...

2021 m. gegužio 7–8 d. Visagino savivaldybės parduotuvėse ir prekybos centruose: Maxima, Taikos pr. 66, Visaginas, ir IKI, Taikos pr. 80A, Visaginas, vyko 30-oji Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ organizuota pavasarinė maisto produktų, higienos reikmenų rinkimo akcija.

Didėjantis nedarbas, mažėjančios žmonių pajamos – tai pagrindinės priežastys, kodėl daugėja nepasiturinčių asmenų, šeimų ir Visagine. Minėta akcija vyksta du kartus per metus, visaginiečiai joje taip pat dalyvavo.

Iš viso 283 Visagino gyventojų prisidėjo prie akcijos ir nupirko 873 vnt. maisto produktų ir higienos reikmenų.

Daugiausiai buvo surinkta makaronų (203), įvairių kruopų (133), ryžių (53), aliejaus (55), cukraus (61), miltų (47). Žmonės aukojo sausainių, arbatos, konservų.

Akcijos koordinatorius ir vykdytojas – Visagino socialinių paslaugų centras.

plačiau
 
VSPC sveikina garbingų sukakčių proga

2021 m. gegužės 24 d. Visagino socialinių paslaugų centro Pagalbos namuose skyriaus  paslaugų gavėja Galina Tereshkina paminėjo savo garbų  80 m. jubiliejų, o Vanda Kazanova paminėjo savo garbų  90 m. jubiliejų.

Linkime Galinai Tereshkinai ir Vandai Kazanovai neišsenkančios energijos, stiprios sveikatos ir ilgų gyvenimo metų.

plačiau
 
VSPC dėkoja Natalijai Cypkinai

Visagino socialinių paslaugų centras nuoširdžiai dėkoja visaginietei Natalijai Cypkinai už suteiktą paramą savo rankų darbo siūtais drabužėliais vaikams, augantiems šeimose, patiriančiose socialinę riziką.

 Moters hobis bei širdžiai miela veikla –  siuvimas. Ji laisvu nuo darbo metu siuva sukneles, sijonus ir palaidines įvairaus amžiaus mergaitėms.

Dėkojame mūsų miesto neabejingai gyventojai, negailinčiai laiko, ir ateityje tikimės gražaus ir ilgo bendradarbiavimo.

plačiau
 
Nuotolinės šventės gali būti smagios

Šv. Velykos – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė. Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus darbuotojai stengiasi, kad šios Velykos būtų tikrai gražios. Velykų šventę tėvams ir vaikams organizavo socialinės darbuotojos Jelena Petiukevič ir Olga Grigorjeva. Šventinė programa buvo labai turininga ir susidėjo iš kelių dalių.

Paruošiamieji darbai prasidėjo dar prieš šv. Velykas. Vaikai su tėvais dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse „Belaukiant šv. Velykų“, individualiai organizuojamose šeimų namuose. Šių užsiėmimų tikslas: organizuoti prasmingą užimtumą tėvams ir vaikams, paskatinti juos kartu užsiimti kūrybine veikla – pasiruošti šv. Velykoms, darant rankdarbius. Kartu buvo gaminami velykiniai rankdarbiai ir kompozicijos, kuriais galima pasipuošti savo namus šventėms bei pristatyti juos šventės parodoje. Vaikai buvo nustebinti pamatę, kad visai nesudėtinga naudojant servetėles, spalvotą popierių bei klijus sukurti įspūdingus dirbinius.

plačiau
 
1   2   3   4   10  sekantis  >> spausdinti