į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Globos skyriaus gyventojai sulaukė... virtualių svečių

2020 m. gruodžio mėn. Visagino socialinių paslaugų centro (toliau – VSPC) Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriuje (toliau – Globos skyrius) Zoom platformoje vyko renginys „Kalėdiniai skaitiniai“, kurį organizavo Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 3B klasės mokiniai, vyresnioji mokytoja Dalia Česnulevičienė ir muzikos mokytoja Vida Dūdėnienė.

Globos skyriaus gyventojai su jauduliu laukė prasidedančio renginio per Zoom platformą. Gyventojams tai buvo nauja įdomi patirtis, kuri leido sudalyvauti virtualiai renginyje ir atitolinti jų socialinę atskirtį.

Renginio metu VSPC gyventojai buvo pasveikinti mokytojų ir mokinių. 3b klasės mokiniai akompanuojant muzikos mokytojai dainavo kalėdines dainas, deklamavo Salomėjos Nėries  eilėraštį „Senelės Pasaka“, skaitė pasakojimą „Imbieriniai sausainiukai“ ir renginio metu buvo įteikti iš anksto mokinių pagaminti atvirukai.

Globos skyriaus gyventojai su Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 3B klasės mokiniais bendravo virtualiai ir atsakinėjo į jų pateiktus klausimus. Senoliai linkėjo mokiniams sveikatos, gerų pasiekimų moksle, Dievo palaimos. Gyventojai mokiniams parengė ir padainavo dainą.

VSPC ir Globos skyriaus gyventojai nuoširdžiai dėkoja Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 3B klasės mokiniams, mokytojai Daliai Česnulevičienei, muzikos mokytojai Vidai Dūdėnienei ir visiems prisidėjusiems prie nuostabaus renginio, kuris sustiprino senolių ir vaikų ryšį net ir esant ekstremaliai situacijai bei suteikė vilties tikėti stebuklais!