į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
VSPC siekia įgyti EQUASS Assurance sertifikatą

Visagino socialinių paslaugų centras dalyvauja projekte „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“ Nr. 08,4,1-ESFA-V-421-01-0001 ir siekia įgyti EQUASS Assurance sertifikatą.

EQUASS Assurance užtikrina paslaugų teikimo kokybę, patvirtinant atitikimą 50 kriterijų, pagrįstų kokybės principais. Tai gali būti vertinama kaip pagrindinis reikalavimas socialinių paslaugų teikimui, nustatant išlaidų, pastangų ir galimybių ribą.

2019-12-05 Visagino socialinių paslaugų centro direktorius dalyvavo pirmojoje EQUASS kokybės sistemos diegimo veikloje – mokymai įstaigų vadovams. 2019 m. gruodžio 11-13 dienomis vyko mokymai įstaigų koordinatoriams.

EQUASS kokybės sistema socialines paslaugas teikiančioje įstaigoje yra efektyvus būdas siekti kokybės, būti novatoriška ir nuolat tobulėjančia įstaiga. 

plačiau
 
Didžiųjų metų švenčių belaukiant

Artėja gražiausios metų šventės: Kūčios, šv. Kalėdos, Naujieji metai. Prieš didžiąsias metų šventes kiekvienas iš mūsų tarsi užsikrečiame gerumu. Tikime kiekvieno mūsų miesto gyventojo kilniais norais, džiaugsmo ir jaukumo  skleidimu.

Visagino socialinių paslaugų centro Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus bendruomenė kviečia visus, neabejingus senų žmonių lūkesčiams, prisijungti prie akcijos „Dalinkimės gerumu“ ir padovanoti džiaugsmo akimirkų senoliams. Tik neabejingi svetimam skausmui stengiasi palengvinti seneliams jų kasdienybės naštą, sugrąžinti deramą orumą, tikėjimą, kad senoliai nėra apleisti ir užmiršti.

 

plačiau
 
Šv. Kalėdų belaukiant

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos, dirbančios su šeimomis, Svetlana Tamulevičienė ir Olga Grigorjeva 2019 m. gruodžio 20 d. organizavo renginį „Kalėdų belaukiant“.

Šio renginio metu buvo prisimintos šv. Kalėdų tradicijos, išklausytos idėjos, kaip galima jas pagyvinti ir nepamiršti senųjų tradicijų. Vėliau parodytas nuotaikingas animacinis filmukas apie šv. Kalėdas.

Renginio pabaigoje mažučiams buvo įteiktos dovanėlės, kurias Visagino socialinių paslaugų centrui atvežė mūsų miesto savanoriai, siekiantys suteikti džiaugsmo vaikučiams iki atvykstant Kalėdų Seneliui. savanoriai palinkėjo pačių geriausių ir sėkmingiausių metų!!!

plačiau
 
VSPC vyko mokymai „Saugus ryšys su vaiku“

2019 m. gruodžio 17–19 d. Visagino socialinių paslaugų centre (toliau – VSPC) vyko mokymai „Saugus ryšys su vaiku“ pagal SAFE programą.

Šio užsiėmimo metu dalyviams buvo organizuoti dokumentinių filmų SONG SONG and Little Cat (2 dalys) ir DŽONAS (1969 m.) peržiūros, teorinės paskaitos apie saugų vaiko prieraišumą bei vyko mamytėms aktualios diskusijos. Mokymus vedė VSPC Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja, dirbanti su šeimomis, Svetlana Tamulevičienė.

plačiau
 
VSPC vyko mokymai

2019 m. gruodžio 17 d. Visagino socialinių paslaugų centre vyko mokymai socialiniams darbuotojams ir socialinių darbuotojų padėjėjams „Nauji kūrybiniai metodai organizuojant klientų užimtumą socialiniame darbe“.

Specialistai mokymų metu susipažino su naujais kūrybiniais metodais, užimtumo veiklų organizavimu skirtingoms klientų grupėms: vaikams, senyvo amžiaus, dementiškiems, autistiškiems asmenims ir kt. Praktinių užsiėmimų metu specialistai praktiškai išbandė naujus kūrybinius metodus, dirbo grupėse ir diskutavo apie darbą su skirtingomis tikslinėmis grupėmis.

plačiau
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   sekantis  >>