į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
„Maisto banko“ akcijai pasibaigus...

2020 m. spalio 23–24 d. Visagino savivaldybės parduotuvėse ir prekybos centruose: Maxima, Taikos pr. 66, Visaginas, Maxima, Energetikų g. 34, Visaginas, ir IKI, Taikos pr. 80A, Visaginas, vyko Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ organizuota rudeninė maisto produktų, higienos reikmenų rinkimo akcija.

Didėjantis nedarbas, mažėjančios žmonių pajamos – tai pagrindinės priežastys, kodėl daugėja nepasiturinčių asmenų, šeimų ir Visagine. Minėta akcija vyksta du kartus per metus, visaginiečiai joje taip pat dalyvavo.

plačiau
 
VSPC SKELBIA KONKURSĄ VAIKŲ DIENOS CENTRO UŽIMTUMO SPECIALISTO (-ĖS) PAREIGOMS UŽIMTI

Įstaigos pavadinimas: Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC).

Teisinė forma: savivaldybės biudžetinė socialinių paslaugų įstaiga, turinti viešojo juridinio asmens statusą.

Buveinė: Taikos pr. 13, 31110 Visaginas.

Įmonės kodas: 300079075.

Pareigybė: VSPC Vaikų dienos centro (Vilties g. 5, Visaginas) užimtumo specialistas (-ė).

Pareigybės dydis – 0,5 etato (20 (dvidešimt) darbo valandų per savaitę.

Pareigybės paskirtis – organizuoti ir teikti kokybišką, pagal vaikų pomėgius, užimtumą, ugdyti ir palaikyti vaikų socialinius, darbinius įgūdžius ir užtikrinti paslaugų teikimo efektyvumą ir rezultatyvumą.

Pareigos: Darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį.

Skelbimas galioja iki: 2020-11-03

plačiau
 
VSPC parengė Globos skyriaus socialinės globos paslaugų įgalinimo koncepciją

Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC) diegdamas EQUASS kokybės sistemą pagal projektą „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“ parengė VSPC Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus (toliau – Globos skyrius) gyventojų ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos paslaugų įgalinimo koncepciją.

VSPC Globos skyriaus paslaugų gavėjai buvo supažindinti su VSPC Globos skyriaus ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos paslaugų įgalinimo koncepcija, pateikiant informaciją jiems suprantamu būdu ir atvaizduojant paveikslėliuose.

VSPC gyventojų įgalinimas – tai jo stiprybių, gebėjimų, kompetencijų plėtotė ir galimybė išsakyti savo nuomonę apie jo poreikius, interesus ir siekius.

plačiau
 
VSPC TEIKIA TRANSPORTO ORGANIZAVIMO PASLAUGAS

Transporto organizavimo paslauga teikiama pagal poreikį Visagino savivaldybės gyventojams, kurie dėl negalios, ligos ar senatvės negali naudotis visuomeniniu ar individualiu transportu.

Konsultacijos dėl transporto organizavimo paslaugos teikimo teikiamos kiekvieną darbo dieną nuo 13.00 val. iki 15.00 val. telefonu 8 694 52 438 ir elektroniniu paštu vspc@vspc.lt.

Asmuo (vienas iš suaugusių šeimos narių) ar jo globėjas, rūpintojas, norėdamas gauti transporto organizavimo paslaugą, kreipiasi ne vėliau nei prieš tris dienas iki transporto organizavimo paslaugų teikimo dienos į VSPC darbuotoją, atsakingą už transporto organizavimo paslaugos teikimą, ir susitaria dėl reikalingų dokumentų pateikimo būdo ir pateikia šiuos dokumentus:

  • prašymą dėl transporto organizavimo paslaugų teikimo;
  • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, leidimą laikinai ar nuolat gyventi Lietuvoje);
  • neįgaliojo ir (ar) pensininko pažymėjimą;
  • pažymas apie asmens (šeimos) gaunamas pajamas, jeigu SPIS sistemoje nėra duomenų;
  • kitus dokumentus, patvirtinančius paslaugos reikalingumą.
plačiau
 
VSPC organizavo Pagyvenusių žmonių šventę

Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyrius 2020 m. spalio 1 d. organizavo Pagyvenusių žmonių šventę.

Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga Trečiojo amžiaus universiteto dailės fakulteto lankytojos, vadovaujamos Marijos Ščerbakovos, parengė savo darbų parodą „Gėlės sielai“. Senjorai suorganizavo derliaus šventę „Vasara stiklainiuose“. Šio renginio metu koncertavo Neįgaliųjų, Statybininkų klubo ir Trečiojo amžiaus universiteto nariai. Buvo demonstruojami filmukai apie gėles, sodų augmeniją, kaliauses. Parodos uždarymo metu visos organizacijos bei išradingiausi eksponatų autoriai buvo apdovanoti prizais.

plačiau
 
1   2   3   4   10  sekantis  >>