į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Kalėdos kitaip...

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja darbui su šeima Anastasija Makejeva, padedant Paramos šeimai skyriaus socialinei darbuotojai darbui su šeima Anastasijai Komarovai, 2021 m. gruodžio 29 d. organizavo 15-os šeimų, kurioms yra taikoma atvejo vadyba, rankdarbių parodą „Kalėdos kitaip...“. Paroda skirta tautodailės metams paminėti. Parodą pamatyti galima Visagino socialinių paslaugų centro antrame aukšte.

Tėveliai su savo vaikais visą mėnesį kūrė rankdarbius, naudodami įvairias vizualinės raiškos priemones. Tėvų bendra veikla su vaikais skatino vaikų motyvaciją labiau įsitraukti į procesą. Tėvai pastebėjo, jog užsiimant bendra, įdomia, nauja veikla vaikai tampa veiklesni, smalsesni, o tai tiesiogiai siejasi su geresniais jų pasiekimais, aukštesne saviverte, pasitikėjimu savimi.

Šia paroda buvo siekiama glaudinti tėvų ir vaikų bendravimą ir bendradarbiavimą, įtraukti tėvus į bendras veiklas su savo vaikais, tokiu būdu prisidėti prie vaikų ugdymo. Ugdyti šeimų socialinius gebėjimus, bendravimo įgūdžius.