į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Kviečiame balsuoti už gražiausią eglutę

Pasiruošimas Kalėdoms – atsakingas ir gana nelengvas darbas. Kuo mažiau dienų lieka iki šios nuostabios šventės – tuo greičiau jos bėga. Mes puošiame savo namus, aplinką, ieškom pačių geriausių dovanų savo artimiausiems.

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos darbui su šeima Julija Atrošenko ir Violeta Juodkaitė antrus metus dalyvauja Kalėdinių eglučių puošimo konkurse. Šiemet eglučių konkurso tikslas buvo sukurti įvairių tautybių tradicinių Kalėdų eglučių alėją, o mūsų dalyvavimo konkurse tikslas buvo aktyvinti šeimų, kurioms taikoma atvejo vadyba, bendruomeninę veiklą, įtraukiant į komandinį darbą, stiprinant tarpasmeninius bendravimo gebėjimus. Ruošiantis dalyvavimui konkurse, su šeimomis, kurioms taikoma atvejo vadyba, buvo aptarti Kalėdinės eglutės puošimo būdai. Puošiant eglutę buvo naudojamos natūralios medžiagos, visi papuošimai buvo pagaminti rankomis.

Nuoširdžiai dėkojame PC „Moki veži“ administracijai, padovanojusiai nuostabaus grožio gyvą eglutę. Kviečiame palaikyti mūsų skyrių ir balsuoti! Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus „Kalėdų viešnios“ Nr. 3.

Balsavimas vyksta VKMA Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/103106024891233/posts/391620086039824/