į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Šv. Kalėdų belaukiant...

2021 m. gruodžio 2 d. Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos darbui su šeima Ingrida Daubarienė ir Violeta Juodkaitė kartu su vaikais, kurių šeimoms taikoma atvejo vadyba, bendradarbiaujant su Vaikų dienos centru, organizavo veiklą, kuriuos metu buvo kepami Kalėdiniai meduoliniai nameliai.

plačiau
 
VSPC įvyko mokymai „Emocinis saugumas šeimoje“

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus atvejo vadybininkė Asta Karosienė organizavo mokymus „Emocinis saugumas šeimose“ 15 šeimų, kurioms taikoma atvejo vadyba.

Mokymų metu aptarti septyni baziniai emociniai poreikiai ir jų vaidmenys vaiko gyvenime. Akcentuota, kad emocinis saugumas jokiu būdu nėra visiška ramybė ir tobula harmonija, nes taip tiesiog nebūna! Pasaulis yra nenuspėjamas ir kintantis, todėl žmogus neišvengiamai patiria įvairių stresų ir netikėtų įvykių. Jeigu vaikas auga psichologiškai saugioje aplinkoje, tai nereiškia, kad jis visai nepatiria nemalonių jausmų ir išgyvenimų, tiesiog jo artimiausia aplinka yra apsaugota nuo fizinės ir emocinės grėsmės.

plačiau
 
Įvyko močiučių futbolo draugiškos varžybos

2021 m. lapkričio 13 d. VSPC Bendruomenės skyrius organizavo Močiučių futbolo draugiškas varžybas, kuriose dalyvavo Marijampolės „Už sveiką Lietuvą“ ir Visagino „Atominės močiutės“ komandos.

Šį sykį sėkmingiau klostėsi varžybos visaginietėms 2:1, bet nugalėjo draugystė. Organizatoriai viešnioms iš Marijampolės pristatė VSPC veiklą, organizavo ekskursiją po Visagino miestą. Varžybų dalyvės puikiai praleido laiką, marijampolietės smagiai nusiteikusios, patyrusios naujų įspūdžių išvyko į namus.

plačiau
 
Graži Vėlinių tradicija VSPC

Jau tapo tradicija, kad prieš Vėlinių dieną Nakvynės namų gyventojai važiuoja tvarkyti apleistų kapaviečių. Padirbėję ir sutvarkę kapavietes, gyventojai uždegė žvakes. Kiekvienas jautriai pamąstė apie save. Niekam net nekilo abejonių, jog reikia pakviesti ir susipažinti su nauju Visagino Šv. apaštalo Pauliaus bažnyčios klebonu  Andžejumi Bylinskiu.

plačiau
 
Pyragų diena VSPC Bendruomenės skyriuje

Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyriuje 2021 m. lapkričio 6 d. vyko senjorų pyragų diena. Visi šventės dalyviai buvo išradingi, įdomiai pristatė savo kepinius, degustavo saldumynus. Senjorai dalyvavo loterijoje, kur turėjo galimybę laimėti įvairių suvenyrų. Šventės dalyvius pasveikino mero pavaduotoja A. Grigienė, įteikė didelį šakotį ir palinkėjo miesto senjorams visada būti tokiems aktyviems ir sveikiems.

Lapkričio 5, 6, 7 d. miesto senjorams vyko šiuolaikinio šokio praktiniai užsiėmimai, kuriuos vedė  Auksiniu scenos kryžiumi nominacijoje „Šokėjas“ apdovanotas Marius Pinigis. Buvo labai smagu, naudinga, dalyviai įgijo choreografijos žinių. Visagino senjorai liko sužavėti šokėjo geranoriškumu, profesionalumu ir tikisi ateityje sulaukti daugiau jo užsiėmimų.

plačiau
 
Kviečiame Visagino miesto senjorus aktyviai dalyvauti renginiuose

2021 m. lapkričio mėnuo bus ypatingas Visagino miesto senjorams skirtais renginiais.

Pn., Št., Sk. 2021-11-05, 2021-11-06, 2021-11-07 10:00–12:30 val. vyks šiuolaikinio šokio praktiniai užsiėmimai, kuriuos ves  Auksiniu scenos kryžiumi apdovanotas nominacijoje „Šokėjas“ Marius Pinigis (informacija ir registracija Vilties g. 1 iki 11-05).

Št. 2021-11-06 13:00 val. – Senjorų pyragų diena (Vilties g. 1).

Št. 2021-11-13 10:00-12:00 val. – Močiučių futbolo turnyras (Vilties g. 5 A).

Maloniai kviečiame dalyvauti (būtinas galimybių pasas).

plačiau
 
„Maisto banko“ akcijai pasibaigus...

2021 m. spalio 8–9 d. Visagino savivaldybės parduotuvėse ir prekybos centruose: Maxima, Taikos pr. 66, Visaginas; IKI (Ežerinas) Parko g. 7B, Visaginas; IKI Taikos pr. 80A, Visaginas, vyko Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ organizuota rudeninė maisto produktų, higienos reikmenų rinkimo akcija.

Iš viso 158 Visagino gyventojai prisidėjo prie akcijos ir nupirko 510 vnt. maisto produktų ir higienos reikmenų.

Daugiausiai buvo surinkta makaronų (130), įvairių kruopų (112), aliejaus (32), cukraus (48), miltų (93). Dažnai žmonės aukojo sausainių, arbatos, konservų.

Nuoširdžiai norime padėkoti Visagino socialinių paslaugų centro paramos skyriaus šeimoms, kurie aktyviai dalyvavo akcijoje aukodami savo laisvalaikį.

plačiau
 
Prievartos prieš moteris šeimoje kriminologiniai aspektai

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos darbui su šeima Rasa Nastajienė ir Dovilė Mačiulienė organizavo diskusiją tema ,,Prievartos prieš moteris šeimoje kriminologiniai aspektai“, moterims kurių šeimoms taikoma atvejo vadyba.

Diskusijos metu taip pat dalyvavo Visagino PK bendruomenės pareigūnė O. Pernavienė su prevenciniu pokalbiu apie smurtą artimoje aplinkoje. Diskusija vyko rugsėjo ir spalio mėnesiais, dviem grupėms, pirmai grupei rugsėjo 28 d. ir 30 d., antrai grupei spalio 5 d. ir 7 d. Diskusijos tikslas – užkirsti kelią galimoms šeimos socialinėms problemoms atsirasti.

 

plačiau
 
Rudens gėrybės

2021 m. spalio 6 d. VSPC Bendruomenės skyriuje (Vilties g.1) įvyko parodos „Rudens gėrybės“ baigiamasis renginys ir senjorų kolektyvų koncertas.

Žiūrovų prizą pelnė Visagino neįgaliųjų draugija. Buvo pagerbtas šokio teatras „Rūta“ kūrybinio 10-mečio proga, apdovanota A. ir J. Tkačenkų šeima už aktyvų dalyvavimą Visagino senjorų kultūriniame gyvenime bei šeimos vertybių puoselėjimą.

Koncerte dalyvavo Pensininkų klubo choras „Melodija“, ansamblis „Bespakoinije serdca“, neįgaliųjų draugijos kolektyvas „Pušelė“, šokio teatras „Rūta“, buvo deklamuojamos eilės, bendraujama ir kuriami planai ateičiai.

plačiau
 
Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną minint...

Visagino miesto senjorai turiningai pažymėjo Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Tradiciškai organizavo rudens gėrybių parodą, klausėsi VKC „Draugystės“ salėje klasikinės muzikos koncerto, vyko į edukacinę kelionę po Salako apylinkes, įveikė pažintinį taką. Šventinių renginių dalyviai poilsiavo prie Luodžio ežero. Iš surinktų miško gėrybių virė sriubą ir aromatingą arbatą.

Vilties g. 1 patalpose veikia Visagino senjorės Natalijos Jurevos siuvinėtų paveikslų paroda     „Siūlelis – adatėlė – paveikslas“ ir Trečiojo amžiaus universiteto dailės fakulteto lankytojų darbų paroda „Rudeninė nuotaika“. Džiugu, kad šiuose renginiuose aktyviai dalyvavo miesto senjorų visuomeninės organizacijos: Visagino trečiojo amžiaus universiteto, Pensininkų, Statybininkų klubų, Neįgaliųjų draugijos, Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyriaus nariai.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   10  sekantis  >>