į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Viskas, ką vaikai turėtų žinoti apie Lietuvą, yra knygose!

2020 m. spalio 7 d. tęsiant bendradarbiavimą su Visagino biblioteka Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai socialinė darbuotoja darbui su šeima Jelena Petiukevič organizavo edukacinį renginį su kūrybiniais užsiėmimais vaikams „Kelionė po Lietuva“.

plačiau
 
Svečiai atvyko pasveikinti gyventojų

2020 m. spalio 1 d. Visagino vaikų lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ ugdytiniai Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga atvyko aplankyti ir pasveikinti Visagino socialinių paslaugų centro Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus gyventojus. Vaikučiai, norėdami paminėti šią dieną, organizavo parodą ,,Tau, močiute, Tau, seneli, dovanoju savo širdelę“.

Norime nuoširdžiai padėkoti Visagino vaikų lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ darbuotojams ir vaikams už piešinius, nuotaikingas dainas ir energingus šokius, taip pralinksminusius senolius ir padovanojusius jiems truputį džiaugsmo ir šilumos.

 

plačiau
 
VSPC organizavo miesto senjorams išvyką į Sirvėtos regioninį parką

Visagino socialinių paslaugų Bendruomenės skyrius 2020 m. rugsėjo 12 d. organizavo miesto senjorams išvyką į Sirvėtos regioninį parką.

Ekskursijoje dalyvavo miesto Statybininkų, Pensininkų, Neįgaliųjų visuomeninių organizacijų atstovai. Senjorai aplankė mitologinį taką, surengė koncertą ir vaišes. Jie bendravo su regioninio parko specialistais, pasigrožėjo nuostabiais gamtos vaizdais, vieni kitus sveikino su Statybininkų diena, dalinosi prisiminimais.

 

plačiau
 
VSPC dalyvavo Tarptautinės Kalėdų mugės pirmajame susitikime Vilniuje

2020 m. rugsėjo 14 d. Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC) dalyvavo Tarptautinėje Kalėdų mugės pirmajame susitikime Vilniuje, kurį organizavo Tarptautinė moterų asociacija, vienijanti Lietuvos ir užsienio moteris iš diplomatinio korpuso. Renginyje dalyvavo ir Lietuvos Respublikos prezidento Gitano Nausėdos sutuoktinė Diana Nausėdienė.

Susitikime buvo apžvelgti 2019 metų dalyviai ir paramos gavėjai, tarp jų ir VSPC.

VSPC už gautą 8500,00 Eur paramą įsigijo:

  • Maisto transportavimo vežimėlį su visa komplektacija.
  • Baktericidinę lempą su visa komplektacija.
  • Paciento monitorių.
plačiau
 
Nijolei Kliučinskienei - 70

2020 m. rugsėjo 22 d. Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyriuje (Vilties g. 1) vyko šventė, kurios metu buvo pasveikinta Trečiojo amžiaus universiteto šokio teatro „Rūta“ dekanė Nijolė Kliučinskienė gražaus jubiliejaus proga.

Mūsų miestui pasisekė, kad p. Nijolė aktyviai įsijungė į jo kultūrinį gyvenimą. Ji su kolektyvu dažnai koncertuoja Visagino bendruomenei, veda renginius, gieda bažnyčios chore, vaidina teatre. Ši moteris aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose, jos vadovaujamas šokių kolektyvas „Rūta“ yra laukiamas kitų savivaldybių renginiuose. Jubiliatę sveikino Visagino socialinių paslaugų centro administracija, senjorų organizacijos, miestiečiai. Visi linkėjo stiprybės, sveikatos, gražių kultūrinių iniciatyvų.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   10  sekantis  >>