į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
„Maisto banko“ akcijai pasibaigus...

2020 m. spalio 23–24 d. Visagino savivaldybės parduotuvėse ir prekybos centruose: Maxima, Taikos pr. 66, Visaginas, Maxima, Energetikų g. 34, Visaginas, ir IKI, Taikos pr. 80A, Visaginas, vyko Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ organizuota rudeninė maisto produktų, higienos reikmenų rinkimo akcija.

Didėjantis nedarbas, mažėjančios žmonių pajamos – tai pagrindinės priežastys, kodėl daugėja nepasiturinčių asmenų, šeimų ir Visagine. Minėta akcija vyksta du kartus per metus, visaginiečiai joje taip pat dalyvavo.

plačiau
 
VSPC parengė Globos skyriaus socialinės globos paslaugų įgalinimo koncepciją

Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC) diegdamas EQUASS kokybės sistemą pagal projektą „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“ parengė VSPC Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus (toliau – Globos skyrius) gyventojų ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos paslaugų įgalinimo koncepciją.

VSPC Globos skyriaus paslaugų gavėjai buvo supažindinti su VSPC Globos skyriaus ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos paslaugų įgalinimo koncepcija, pateikiant informaciją jiems suprantamu būdu ir atvaizduojant paveikslėliuose.

VSPC gyventojų įgalinimas – tai jo stiprybių, gebėjimų, kompetencijų plėtotė ir galimybė išsakyti savo nuomonę apie jo poreikius, interesus ir siekius.

plačiau
 
VSPC Helovino šventė vaikams

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos darbui su šeima Renata Kokankienė ir Olga Grigorjeva 2020 m. spalio 30 d. organizavo HELOVINO šventę 7–12 metų vaikams iš šeimų, patiriančių sunkumus.

Siekiant suvaldyti COVID-19 viruso plitimą šventė buvo organizuojama nuotoliniu būdu. Tėvų leidimu 10 vaikų buvo pakviesti į VSPC, kiekvienam vaikui pagal jų norus buvo išsirinktas Helovino šventės personažas. 

plačiau
 
Organizuotas teniso turnyras senjorams

2020 m. spalio 24 d. VSPC Bendruomenės skyrius kartu su Visagino trečiojo amžiaus universitetu organizavo senjorų teniso turnyrą, kuriame dalyvavo 14 dalyvių.

Varžėsi tiek moterų, tiek vyrų grupės. Varžybų dalyvius sveikino Visagino savivaldybės tarybos narys Sergejus Kotovas. Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais.

plačiau
 
Žygis po Visaginą

VSPC Bendruomenės skyrius kartu su Trečiojo amžiaus universiteto Turizmo fakultetu 2020 m. spalio 27 d. organizavo turistinį žygį senjorams.

Žygio metu jo dalyviai susipažino su Visagino miesto istorija, architektūra, dalinosi prisiminimais, bendravo su ekskursijos vadove Oksana Denisenko. Nors oras buvo žvarbokas, noras keliauti, pažinti savo kraštą nugalėjo.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   10  sekantis  >>