į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Vaikas ir internetas

Birželio 22 d. Paramos šeimai skyriaus atvejo vadybininkė Jurga Miškinytė ir socialinė darbuotoja darbui su šeima Ingrida Daubarienė organizavo renginį „Vaikas ir internetas“.

Renginio tikslas – skatinti vaikus saugiai naudotis internetu: atsakingai skelbti informaciją, saugoti savo asmens ir šeimos duomenis, įvertinti internetinėje erdvėje slypinčius pavojus bei praleidžiamą laiko kiekį joje.

Renginyje dalyvavo šeimos, kurioms taikoma atvejo vadyba bei teikiamos socialinės paslaugos.

Nors diena buvo labai karšta, o vaikams tik prasidėjusios vasaros atostogos, bet dalyviai buvo labai aktyvūs. Ir vaikai, ir mamos noriai pasakojo apie savo patirtis internete, problemas, su kuriomis teko susidurti interneto platybėse bei sprendimo būdus, kuriuos jie naudojo. Tapo aišku, kad kiekvienas internete patiriame ir gerų emocijų, ir negatyvių išgyvenimų.

                    

plačiau
 
Būk saugus vasaros atostogų metu

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja darbui su šeima Rasa Nastajienė 2021-06-17 organizavo renginį prie ežero „Būk saugus vasaros atostogų metu“ vaikams ir tėvams, kurių šeimoms taikoma atvejo vadyba ir teikiamos socialinės paslaugos.

Vaikai ir tėvai diskutavo apie saugų elgesį prie vandens telkinių, kaip apsisaugoti nuo kaitros, kaip elgtis kelyje, kaip elgtis namuose esant vienam. Taip pat vaikams buvo išdalinti lankstinukai, primenantys, kaip saugiai elgtis vasaros atostogų metu. Vaikams ir tėvams buvo paruoštas vaišių stalas. Kartu su vaikais buvo žaidžiami žaidimai.

 

plačiau
 
VSPC organizuotas renginys, skirtas Šeimos dienai paminėti

2021 m. birželio 11 d. Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos darbui su šeima Ingrida Grigorjeva ir Julija Atrošenko organizavo renginį, skirtą Šeimos dienai paminėti. Renginyje dalyvavo šeimos, kurioms taikoma atvejo vadyba ir (ar) teikiamos socialinės paslaugos.

Renginio tikslas buvo aktyvinti šeimų, kurioms taikoma atvejo vadyba, bendruomeninę veiklą, stiprinant šeimos narių tarpasmeninius bendravimo ryšius. 

Renginio metu skambėjo linksma muzika, sukurianti šventinę atmosferą. Vaikai kartu su tėvais dalyvavo įvairioje veikloje: vaizdavo darnią šeimą ant didelio popieriaus lapo, piešė kreidutėmis ant asfalto, vieni pūtė muilo burbulus, kiti kėlė didžiulius muilo burbulus į orą. Visi norintys renginio dalyviai turėjo galimybę šokti šokį „flashmobą“, kurį iš anksto paruošė ir pademonstravo savanorė Viktorija.

plačiau
 
Linkėjimų medis pasaulio vaikams

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja darbui su šeima Dovilė Mačiulienė 2021-06-03 organizavo išvyką prie ežero vaikams, kurių šeimoms taikoma atvejo vadyba ir teikiamos socialinės paslaugos, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Vaikai žaidė įvairius žaidimus, buvo aptartos jų teisės ir pareigos. Taip pat vaikams buvo išdalinti lankstinukai, primenantys apie jų teises ir pareigas. Vaikams buvo paruoštas vaišių stalas. Kartu su vaikais sukurtas plakatas ,,Linkėjimų medis pasaulio vaikams“, kuris eksponuojamas VSPC patalpose.

plačiau
 
Mano Mamytė

Gegužės mėnuo labai smagus laikas kiekvienai Mamai. Pirmąjį mėnesio sekmadienį visos Mamytės švenčia Motinos dieną.

O žinote, kodėl ši nuostabi šventė švenčiama pavasarį? Jau senovėje Motiną tapatino su žeme – gyvybės nešėja. Juk žemė išaugina derlių, o Motina – savo vaikus. Taip Mamą, mylimą ir vertinamą, galime pamatyti pasakose, dainose, legendose, kur kalbama apie Motinos gerumą bei rūpinimąsi ne tik savo vaikais.

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja darbui su šeima Anastasija Komarova 2021 m. gegužio 2 d. organizavo šeimoms, kurioms yra taikoma atvejo vadyba, piešinių parodą – konkursą „Mano Mamytė“.

plačiau
 
„Maisto banko“ akcijai pasibaigus...

2021 m. gegužio 7–8 d. Visagino savivaldybės parduotuvėse ir prekybos centruose: Maxima, Taikos pr. 66, Visaginas, ir IKI, Taikos pr. 80A, Visaginas, vyko 30-oji Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ organizuota pavasarinė maisto produktų, higienos reikmenų rinkimo akcija.

Didėjantis nedarbas, mažėjančios žmonių pajamos – tai pagrindinės priežastys, kodėl daugėja nepasiturinčių asmenų, šeimų ir Visagine. Minėta akcija vyksta du kartus per metus, visaginiečiai joje taip pat dalyvavo.

Iš viso 283 Visagino gyventojų prisidėjo prie akcijos ir nupirko 873 vnt. maisto produktų ir higienos reikmenų.

Daugiausiai buvo surinkta makaronų (203), įvairių kruopų (133), ryžių (53), aliejaus (55), cukraus (61), miltų (47). Žmonės aukojo sausainių, arbatos, konservų.

Akcijos koordinatorius ir vykdytojas – Visagino socialinių paslaugų centras.

plačiau
 
VSPC sveikina garbingų sukakčių proga

2021 m. gegužės 24 d. Visagino socialinių paslaugų centro Pagalbos namuose skyriaus  paslaugų gavėja Galina Tereshkina paminėjo savo garbų  80 m. jubiliejų, o Vanda Kazanova paminėjo savo garbų  90 m. jubiliejų.

Linkime Galinai Tereshkinai ir Vandai Kazanovai neišsenkančios energijos, stiprios sveikatos ir ilgų gyvenimo metų.

plačiau
 
VSPC dėkoja Natalijai Cypkinai

Visagino socialinių paslaugų centras nuoširdžiai dėkoja visaginietei Natalijai Cypkinai už suteiktą paramą savo rankų darbo siūtais drabužėliais vaikams, augantiems šeimose, patiriančiose socialinę riziką.

 Moters hobis bei širdžiai miela veikla –  siuvimas. Ji laisvu nuo darbo metu siuva sukneles, sijonus ir palaidines įvairaus amžiaus mergaitėms.

Dėkojame mūsų miesto neabejingai gyventojai, negailinčiai laiko, ir ateityje tikimės gražaus ir ilgo bendradarbiavimo.

plačiau
 
Nuotolinės šventės gali būti smagios

Šv. Velykos – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė. Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus darbuotojai stengiasi, kad šios Velykos būtų tikrai gražios. Velykų šventę tėvams ir vaikams organizavo socialinės darbuotojos Jelena Petiukevič ir Olga Grigorjeva. Šventinė programa buvo labai turininga ir susidėjo iš kelių dalių.

Paruošiamieji darbai prasidėjo dar prieš šv. Velykas. Vaikai su tėvais dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse „Belaukiant šv. Velykų“, individualiai organizuojamose šeimų namuose. Šių užsiėmimų tikslas: organizuoti prasmingą užimtumą tėvams ir vaikams, paskatinti juos kartu užsiimti kūrybine veikla – pasiruošti šv. Velykoms, darant rankdarbius. Kartu buvo gaminami velykiniai rankdarbiai ir kompozicijos, kuriais galima pasipuošti savo namus šventėms bei pristatyti juos šventės parodoje. Vaikai buvo nustebinti pamatę, kad visai nesudėtinga naudojant servetėles, spalvotą popierių bei klijus sukurti įspūdingus dirbinius.

plačiau
 
Šviesiosios Velykos

Visagino socialinių paslaugų centro (toliau – VSPC) Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriuje (toliau – Globos skyrius) dėl taikomų karantino ribojimų užsiėmimai gyventojams vyko individualiai.

Globos namuose gyvenantys senjorai yra labiausiai pažeidžiama visuomenės grupė, kuriai siaučiantis koronavirusas pavojingiausias. Šiuo sunkiu laikotarpiu, siekiant praskaidrinti VSPC Globos skyriaus gyventojų kasdienybę, savaitę prieš šv. Velykas pradėjo ruoštis šiai gražiai pavasario šventei įtraukiant visus gyventojus.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   10  sekantis  >>