į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Valentinai Ovčinekovai – 80

2020 m. rugsėjo 16 d. Visagino socialinių paslaugų centro Pagalbos namuose skyriaus dienos socialinės globos paslaugų gavėja Valentina Ovčinekova paminėjo savo garbų  80 m. jubiliejų.

Jubiliatę pasveikino Visagino socialinių paslaugų centro direktorė Stanislava Ostrouch, direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams Galina Orlova, Pagalbos namuose skyriaus socialinio darbo organizatorė Agnė Dobrianskienė, socialinio darbuotojo padėjėjai, kaimynai ir draugai.

Linkime Valentinai Ovčinekovai neišsenkančios energijos, stiprios sveikatos ir ilgų gyvenimo metų.

plačiau
 
60 metų kartu...

Visagino socialinių paslaugų centro Pagalbos namuose skyriaus dienos socialinės globos paslaugų gavėjai Jurijus ir Valentina Ovčinekovai prieš 60 metų sumainė vestuvinius žiedus ir sukūrė darnią šeimą, kurioje užaugo du sūnus, kurie šiuo metu jau augina savo vaikus. Šeimos gyvenimas buvo kupinas įvykių, bet meilė ir santarvė juos lydi iki šiol.

2020 m. rugsėjo 10 d. Visagino socialinių paslaugų centro Pagalbos namuose skyrius glaudžiai bendradarbiaujant su Visagino savivaldybės administracijos Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus darbuotojais organizavo Jurijaus ir Valentinos Ovčinekovų deimantinių vestuvių sukakties paminėjimą. Sutuoktinius pasveikino Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguzas, mero pavaduotoja Aleksandra Grigienė ir Visagino socialinių paslaugų centro bendruomenė.

 

plačiau
 
VSPC organizavo prie Smalvų ežero

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja darbui su šeima Anastasija Komarova, padedant Paramos šeimai skyriaus socialinei darbuotojai darbui su šeima Anastasijai Makejevai, 2020 m. rugpjūčio 19 d. organizavo žygį prie Smalvų ežero šeimoms, kurioms yra taikoma atvejo vadyba.

Svarbiausiu šio žygio akcentu tapo komandinio darbo svarba ir veiksmingumas. Laikas, praleistas kartu gamtoje – puiki terpė ugdyti komandos jausmą, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, mokytis priimti sprendimus ir jų atsakyti už pasekmes.

plačiau
 
Jaunieji reindžeriai V

Visagino mieste lietuvių kalbos dalyko turimas pilietinis potencialas ne visada pakankamai atveriamas vaikams. Šiuo metu labai svarbu, kad vaikai turėtų galimybę dalyvauti įvairiuose renginiuose, stovyklose, kuriuose vartojama lietuvių kalba. Ypač svarbu rūpintis tokiais vaikais, kurie neturi artimiausioje aplinkoje valstybine kalba kalbančiųjų, nes be tokio pavyzdžio sunku tikėtis tinkamos socializacijos Lietuvoje. Vaikų laisvalaikio veiklos lietuvių kalba bei užimtumo paslaugų organizavimas yra neabejotinai reikšmingos.

Visagino socialinių paslaugų centras 2020 m. rugpjūčio 10–14 d. (penktus metus iš eilės) organizavo išvažiuojamąją, sukarintą stovyklą „Jaunieji reindžeriai V“ vaikams iš šeimų, kurioms yra taikoma atvejo vadyba. Stovykla vyko Ignalinos raj. Pekoriškės kaime prie Virėkštos ežero.

plačiau
 
Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą

Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC) diegdamas EQUASS kokybės sistemą pagal projektą „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“ parengė VSPC paslaugų gavėjų teisių chartiją, kuri parengta remiantis tarptautinėmis žmogaus teisių konvencijomis.

VSPC Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus paslaugų gavėjai kelis mėnesius buvo pažindinami su VSPC paslaugų gavėjų teisių chartija, pateikiant informaciją jiems suprantamu būdu ir atvaizduojant paveikslėliuose.

VSPC gina, skatina paslaugų gavėjų teises į lygias galimybes, vienodą požiūrį į kiekvieną, pasirinkimo laisvę, apsisprendimą, lygiateisį dalyvavimą ir šių teisių laikymąsi.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   10  sekantis  >>