į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą

Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC) diegdamas EQUASS kokybės sistemą pagal projektą „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“ parengė VSPC paslaugų gavėjų teisių chartiją, kuri parengta remiantis tarptautinėmis žmogaus teisių konvencijomis.

VSPC Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus paslaugų gavėjai kelis mėnesius buvo pažindinami su VSPC paslaugų gavėjų teisių chartija, pateikiant informaciją jiems suprantamu būdu ir atvaizduojant paveikslėliuose.

VSPC gina, skatina paslaugų gavėjų teises į lygias galimybes, vienodą požiūrį į kiekvieną, pasirinkimo laisvę, apsisprendimą, lygiateisį dalyvavimą ir šių teisių laikymąsi.

plačiau
 
Įgalinimas kaip multidimensinis socialinis procesas, keičiantis socialinio darbo praktiką

2020 m. liepos 2 d. Visagino socialinių paslaugų centras, esantis IV etapo dalyvis tarp EQUASS besidiegiančių įstaigų, dalyvavo VšĮ Valakupių reabilitacijos centre  vykdomo projekto  „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“ rėmuose koordinatorių praktiniuose mokymuose „Įgalinimas kaip multidimensinis socialinis procesas, keičiantis socialinio darbo praktiką“.

Įgalinimas yra vienas esminių EQUASS kokybės sistemos principų. Mąstant apie įgalinimą reikia galvoti apie paslaugų gavėją kaip kertinę ašį. Jo teisių puoselėjimą, orumo skatinimą bei atsakomybės už savo gyvenimą poreikį.

plačiau
 
VSPC darbuotojai laikė „Europos egzaminą“

Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC) 2020 m. birželio 29 d. apdovanojo tris darbuotojus iš 30 dalyvavusių VSPC darbuotojų, geriausiai išlaikiusius „Europos egzaminą“, kurį laikė 2020 m. gegužės 8 d. nuotoliniu būdu ir taip paminėjo Europos dieną:

Dovilė Mačiulienė, VSPC Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja darbui su šeimomis;
Renata Šeibokienė, VSPC Paramos šeimai skyriaus vyriausioji atvejo vadybininkė;
Taida Kringelienė, VSPC Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus vyriausioji socialinė darbuotoja.

Geriausiai VSPC išlaikiusieji egzaminą apdovanoti Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje įsteigtais prizais: žaidimu „Eureka“ ir diplomais bei VSPC darbuotojų aplodismentais ir padėka už dalyvavimą.

Didžiuojamės ir džiaugiamės geriausiai pasirodžiusiais VSPC darbuotojais ir aktyviai dalyvavusiais darbuotojais „Europos egzamine“.

plačiau
 
Iš širdies į širdį...

Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyriaus lankytojos karantino metu namuose gamino širdelių formos sages akcijai „Iš širdies į širdį“, kurias skyrė miesto medikams, kaip padėką už dėmesingumą šiuo nelengvu metu.

Senjorių grupė su savo gaminiais lankėsi Visagino „Sedulinos“ poliklinikoje, susitiko su medikais, susipažino su jų darbu, deklamavo jiems skirtas eiles, įteikė pagamintas širdeles. Senjorės taip pat padėkojo Raudonojo kryžiaus organizacijos darbuotojoms už darbą karantino metu.

plačiau
 
SVARBI INFORMACIJA VISAGINO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRO LANKYTOJAMS

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus ekstremaliąją padėtį ir įvedus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) grėsmės, Visagino socialinių paslaugų centre (toliau – VSPC) laikomasi šių taisyklių:

  • matuojama visų atvykstančių į VSPC asmenų kūno temperatūra prie įėjimo ir neįleidžiami asmenys, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 ℃ ir daugiau) ar kurie turi kitų ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas);
  • asmenys privalo laikytis asmens higienos taisyklių (rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo;
  • lankytojai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones;
  • neaptarnaujami asmenys, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas).
 
 
<<  ankstesnis  2   3   4   5   6   7   8   10  sekantis  >>