į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Viskas, ką vaikai turėtų žinoti apie Lietuvą, yra knygose!

2020 m. spalio 7 d. tęsiant bendradarbiavimą su Visagino biblioteka Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai socialinė darbuotoja darbui su šeima Jelena Petiukevič organizavo edukacinį renginį su kūrybiniais užsiėmimais vaikams „Kelionė po Lietuva“.

plačiau
 
Svečiai atvyko pasveikinti gyventojų

2020 m. spalio 1 d. Visagino vaikų lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ ugdytiniai Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga atvyko aplankyti ir pasveikinti Visagino socialinių paslaugų centro Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus gyventojus. Vaikučiai, norėdami paminėti šią dieną, organizavo parodą ,,Tau, močiute, Tau, seneli, dovanoju savo širdelę“.

Norime nuoširdžiai padėkoti Visagino vaikų lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ darbuotojams ir vaikams už piešinius, nuotaikingas dainas ir energingus šokius, taip pralinksminusius senolius ir padovanojusius jiems truputį džiaugsmo ir šilumos.

 

plačiau
 
VSPC organizavo miesto senjorams išvyką į Sirvėtos regioninį parką

Visagino socialinių paslaugų Bendruomenės skyrius 2020 m. rugsėjo 12 d. organizavo miesto senjorams išvyką į Sirvėtos regioninį parką.

Ekskursijoje dalyvavo miesto Statybininkų, Pensininkų, Neįgaliųjų visuomeninių organizacijų atstovai. Senjorai aplankė mitologinį taką, surengė koncertą ir vaišes. Jie bendravo su regioninio parko specialistais, pasigrožėjo nuostabiais gamtos vaizdais, vieni kitus sveikino su Statybininkų diena, dalinosi prisiminimais.

 

plačiau
 
VSPC dalyvavo Tarptautinės Kalėdų mugės pirmajame susitikime Vilniuje

2020 m. rugsėjo 14 d. Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC) dalyvavo Tarptautinėje Kalėdų mugės pirmajame susitikime Vilniuje, kurį organizavo Tarptautinė moterų asociacija, vienijanti Lietuvos ir užsienio moteris iš diplomatinio korpuso. Renginyje dalyvavo ir Lietuvos Respublikos prezidento Gitano Nausėdos sutuoktinė Diana Nausėdienė.

Susitikime buvo apžvelgti 2019 metų dalyviai ir paramos gavėjai, tarp jų ir VSPC.

VSPC už gautą 8500,00 Eur paramą įsigijo:

  • Maisto transportavimo vežimėlį su visa komplektacija.
  • Baktericidinę lempą su visa komplektacija.
  • Paciento monitorių.
plačiau
 
Nijolei Kliučinskienei - 70

2020 m. rugsėjo 22 d. Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyriuje (Vilties g. 1) vyko šventė, kurios metu buvo pasveikinta Trečiojo amžiaus universiteto šokio teatro „Rūta“ dekanė Nijolė Kliučinskienė gražaus jubiliejaus proga.

Mūsų miestui pasisekė, kad p. Nijolė aktyviai įsijungė į jo kultūrinį gyvenimą. Ji su kolektyvu dažnai koncertuoja Visagino bendruomenei, veda renginius, gieda bažnyčios chore, vaidina teatre. Ši moteris aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose, jos vadovaujamas šokių kolektyvas „Rūta“ yra laukiamas kitų savivaldybių renginiuose. Jubiliatę sveikino Visagino socialinių paslaugų centro administracija, senjorų organizacijos, miestiečiai. Visi linkėjo stiprybės, sveikatos, gražių kultūrinių iniciatyvų.

plačiau
 
Valentinai Ovčinekovai – 80

2020 m. rugsėjo 16 d. Visagino socialinių paslaugų centro Pagalbos namuose skyriaus dienos socialinės globos paslaugų gavėja Valentina Ovčinekova paminėjo savo garbų  80 m. jubiliejų.

Jubiliatę pasveikino Visagino socialinių paslaugų centro direktorė Stanislava Ostrouch, direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams Galina Orlova, Pagalbos namuose skyriaus socialinio darbo organizatorė Agnė Dobrianskienė, socialinio darbuotojo padėjėjai, kaimynai ir draugai.

Linkime Valentinai Ovčinekovai neišsenkančios energijos, stiprios sveikatos ir ilgų gyvenimo metų.

plačiau
 
60 metų kartu...

Visagino socialinių paslaugų centro Pagalbos namuose skyriaus dienos socialinės globos paslaugų gavėjai Jurijus ir Valentina Ovčinekovai prieš 60 metų sumainė vestuvinius žiedus ir sukūrė darnią šeimą, kurioje užaugo du sūnus, kurie šiuo metu jau augina savo vaikus. Šeimos gyvenimas buvo kupinas įvykių, bet meilė ir santarvė juos lydi iki šiol.

2020 m. rugsėjo 10 d. Visagino socialinių paslaugų centro Pagalbos namuose skyrius glaudžiai bendradarbiaujant su Visagino savivaldybės administracijos Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus darbuotojais organizavo Jurijaus ir Valentinos Ovčinekovų deimantinių vestuvių sukakties paminėjimą. Sutuoktinius pasveikino Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguzas, mero pavaduotoja Aleksandra Grigienė ir Visagino socialinių paslaugų centro bendruomenė.

 

plačiau
 
VSPC organizavo prie Smalvų ežero

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja darbui su šeima Anastasija Komarova, padedant Paramos šeimai skyriaus socialinei darbuotojai darbui su šeima Anastasijai Makejevai, 2020 m. rugpjūčio 19 d. organizavo žygį prie Smalvų ežero šeimoms, kurioms yra taikoma atvejo vadyba.

Svarbiausiu šio žygio akcentu tapo komandinio darbo svarba ir veiksmingumas. Laikas, praleistas kartu gamtoje – puiki terpė ugdyti komandos jausmą, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, mokytis priimti sprendimus ir jų atsakyti už pasekmes.

plačiau
 
Jaunieji reindžeriai V

Visagino mieste lietuvių kalbos dalyko turimas pilietinis potencialas ne visada pakankamai atveriamas vaikams. Šiuo metu labai svarbu, kad vaikai turėtų galimybę dalyvauti įvairiuose renginiuose, stovyklose, kuriuose vartojama lietuvių kalba. Ypač svarbu rūpintis tokiais vaikais, kurie neturi artimiausioje aplinkoje valstybine kalba kalbančiųjų, nes be tokio pavyzdžio sunku tikėtis tinkamos socializacijos Lietuvoje. Vaikų laisvalaikio veiklos lietuvių kalba bei užimtumo paslaugų organizavimas yra neabejotinai reikšmingos.

Visagino socialinių paslaugų centras 2020 m. rugpjūčio 10–14 d. (penktus metus iš eilės) organizavo išvažiuojamąją, sukarintą stovyklą „Jaunieji reindžeriai V“ vaikams iš šeimų, kurioms yra taikoma atvejo vadyba. Stovykla vyko Ignalinos raj. Pekoriškės kaime prie Virėkštos ežero.

plačiau
 
Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą

Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC) diegdamas EQUASS kokybės sistemą pagal projektą „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“ parengė VSPC paslaugų gavėjų teisių chartiją, kuri parengta remiantis tarptautinėmis žmogaus teisių konvencijomis.

VSPC Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus paslaugų gavėjai kelis mėnesius buvo pažindinami su VSPC paslaugų gavėjų teisių chartija, pateikiant informaciją jiems suprantamu būdu ir atvaizduojant paveikslėliuose.

VSPC gina, skatina paslaugų gavėjų teises į lygias galimybes, vienodą požiūrį į kiekvieną, pasirinkimo laisvę, apsisprendimą, lygiateisį dalyvavimą ir šių teisių laikymąsi.

plačiau
 
<<  ankstesnis  2   3   4   5   6   7   8   10  sekantis  >>