į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Įgalinimas kaip multidimensinis socialinis procesas, keičiantis socialinio darbo praktiką

2020 m. liepos 2 d. Visagino socialinių paslaugų centras, esantis IV etapo dalyvis tarp EQUASS besidiegiančių įstaigų, dalyvavo VšĮ Valakupių reabilitacijos centre  vykdomo projekto  „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“ rėmuose koordinatorių praktiniuose mokymuose „Įgalinimas kaip multidimensinis socialinis procesas, keičiantis socialinio darbo praktiką“.

Įgalinimas yra vienas esminių EQUASS kokybės sistemos principų. Mąstant apie įgalinimą reikia galvoti apie paslaugų gavėją kaip kertinę ašį. Jo teisių puoselėjimą, orumo skatinimą bei atsakomybės už savo gyvenimą poreikį.

plačiau
 
VSPC darbuotojai laikė „Europos egzaminą“

Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC) 2020 m. birželio 29 d. apdovanojo tris darbuotojus iš 30 dalyvavusių VSPC darbuotojų, geriausiai išlaikiusius „Europos egzaminą“, kurį laikė 2020 m. gegužės 8 d. nuotoliniu būdu ir taip paminėjo Europos dieną:

Dovilė Mačiulienė, VSPC Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja darbui su šeimomis;
Renata Šeibokienė, VSPC Paramos šeimai skyriaus vyriausioji atvejo vadybininkė;
Taida Kringelienė, VSPC Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus vyriausioji socialinė darbuotoja.

Geriausiai VSPC išlaikiusieji egzaminą apdovanoti Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje įsteigtais prizais: žaidimu „Eureka“ ir diplomais bei VSPC darbuotojų aplodismentais ir padėka už dalyvavimą.

Didžiuojamės ir džiaugiamės geriausiai pasirodžiusiais VSPC darbuotojais ir aktyviai dalyvavusiais darbuotojais „Europos egzamine“.

plačiau
 
Iš širdies į širdį...

Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyriaus lankytojos karantino metu namuose gamino širdelių formos sages akcijai „Iš širdies į širdį“, kurias skyrė miesto medikams, kaip padėką už dėmesingumą šiuo nelengvu metu.

Senjorių grupė su savo gaminiais lankėsi Visagino „Sedulinos“ poliklinikoje, susitiko su medikais, susipažino su jų darbu, deklamavo jiems skirtas eiles, įteikė pagamintas širdeles. Senjorės taip pat padėkojo Raudonojo kryžiaus organizacijos darbuotojoms už darbą karantino metu.

plačiau
 
SVARBI INFORMACIJA VISAGINO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRO LANKYTOJAMS

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus ekstremaliąją padėtį ir įvedus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) grėsmės, Visagino socialinių paslaugų centre (toliau – VSPC) laikomasi šių taisyklių:

  • matuojama visų atvykstančių į VSPC asmenų kūno temperatūra prie įėjimo ir neįleidžiami asmenys, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 ℃ ir daugiau) ar kurie turi kitų ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas);
  • asmenys privalo laikytis asmens higienos taisyklių (rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo;
  • lankytojai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones;
  • neaptarnaujami asmenys, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas).
 
 
Įvyko renginys „Atostogauju su knyga“

Skaitymas vaiko gyvenime yra vienas iš svarbiausių būdų, padedančių pažinti pasaulį ir save, mokančių kalbėti ir mąstyti, pastebėti ir atrasti. Vaikų knygos – mūsų pirmasis kontaktas su literatūra, tuo bekraščiu pasauliu, besitęsiančiu visą gyvenimą. Internetas, televizija negali išstumti iš mūsų gyvenimo knygos, jos teikiamo malonumo, žinių ir įspūdžių. Juk knyga yra būdas bendrauti, sužinoti, išmokti, lavinti vaizduotę.

2020 m. birželio 9 d. Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja darbui su šeima Jelena Petiukevič organizavo edukacinį renginį vaikams „Atostogauju su knyga“ – ekskursija į Visagino biblioteką. Renginio tikslas – susipažinti su bibliotekos veikla mūsų mieste bei pristatyti literatūros kūrinius vaikams. Paskatinti vaikus skaityti knygas per vasarą, kad per atostogas neišbarstytų savo gabumų. Rengyneje dalyvavo 15 vaikų 7–14 metų amžiaus ir dvi mamytės.

plačiau
 
VSPC skirtas finansavimas 2 programoms įgyvendinti

Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyriaus parengė 2 neformaliojo suaugusių švietimo programas „Lietuvių kalbos ir kultūros dermė“ ir „Aktyvus gyvenimas - pilnavertis gyvenimas“ bei gavo finansavimą.

Šių programų esmė – skatinti senjorų mokymąsi visą gyvenimą bei pagerinti jų gyvenimo kokybę. Šių programų įgyvendinimas prasidės rugsėjo mėnesį. Šiuo metu senjorai namuose gamina širdelių formos sages akcijai „Iš širdies į širdį“, kurias dovanos miesto medikams, kaip padėką už dėmesingumą šiuo nelengvu metu.

 
 
VSPC buvo paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena

Tarptautinė vaikų gynimo diena švenčiama birželio 1-ąją. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga, kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę.

Jau tapo tradicija laukti birželio 1-osios, nes tą dieną Nakvynės namų gyventojai ir darbuotojai praleidžia kartu su Vaikų dienos centro vaikais. Šiais metais dėl susiklosčiusios ekstremalios situacijos šalyje negalėjome pilnavertiškai atšvęsti, bet vaikai neliko be mūsų gyventojų ir darbuotojų keptų skanių pyragų ir pyragėlių! Vaikai ir darbuotoja irgi laukė su vaišėm, vaišino didžiulėmis ir skaniomis picom. Smagiai praleidom kartu laiką prie arbatos, prisisėmėme daug gerų ir šiltų emocijų.

plačiau
 
Įvyko VSPC ir Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos konferencija

2020 m. gegužės 13 d. Visagino socialinių paslaugų centro direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams Galina Orlova dalyvavo konferencijoje internetu su Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 2b klasės mokiniais ir konferencijos organizatore antrokų mokytoja Dalia Česnulevičiene.

Mažieji konferencijos dalyviai domėjosi socialinio darbuotojo profesija, Visagino socialinių paslaugų centro darbo pobūdžiu, tikslinėmis paslaugų gavėjų grupėmis, iššūkiais ir galimybe dirbti socialiniu darbuotoju. Gudrūs antrokai įvardino, kad socialinis darbuotojas yra tas asmuo, kuris socialinių paslaugų gavėjui duoda meškerę, bet ne žuvį!

plačiau
 
VSPC skelbia piešinių konkursą ,,Aukime laimingi“

Visagino socialinių paslaugų centro (toliau – VSPC) Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos darbui su šeima Rasa Nastajienė ir Dovilė Mačiulienė organizuoja piešinių konkursą ,,Aukime laimingi“, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.

Kviečiame vaikučius, kurių šeimoms yra taikoma atvejo vadyba, dalyvauti piešinių konkurse ,,Aukime laimingi“. Piešinius vaikai ir jų tėveliai galės perduoti Paramos šeimai skyriaus socialiniams darbuotojams darbui su šeima. Konkurso pradžia – 2020 m. gegužės 18 d., pabaiga – 2020 m. gegužės 27 d.

Piešinukai bus iškabinti VSPC patalpose adresu Taikos pr. 13, Visaginas.

Visų vaikų laukia prizai.

plačiau
 
VSPC laikė Europos egzaminą

Visagino socialinių paslaugų centras šiuo ypatingu laikotarpiu pasiryžo minint Europos dieną, simbolizuojančią Europos taiką ir vienybę, 2020 m. gegužės 8 d. laikyti internetu Europos egzaminą, kurį organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Šiais metais Europos egzaminą laikė 30 darbuotojų, kurie galėjo pasitikrinti savo žinias apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas, kultūrą, geografiją, kalbas ir kt. Gegužės 19 d. vyks antrasis „Europos egzamino“ etapas internetu, į kurį pateko po vieną geriausią dalyvį iš kiekvienos organizacijos. Dėkojame visiems, kurie dalyvavo ir sėkmės antrame etape dalyvausiančiam darbuotojui.

plačiau
 
<<  ankstesnis  3   4   5   6   7   8   9   10  sekantis  >>