į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Įvyko renginys „Atostogauju su knyga“

Skaitymas vaiko gyvenime yra vienas iš svarbiausių būdų, padedančių pažinti pasaulį ir save, mokančių kalbėti ir mąstyti, pastebėti ir atrasti. Vaikų knygos – mūsų pirmasis kontaktas su literatūra, tuo bekraščiu pasauliu, besitęsiančiu visą gyvenimą. Internetas, televizija negali išstumti iš mūsų gyvenimo knygos, jos teikiamo malonumo, žinių ir įspūdžių. Juk knyga yra būdas bendrauti, sužinoti, išmokti, lavinti vaizduotę.

2020 m. birželio 9 d. Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja darbui su šeima Jelena Petiukevič organizavo edukacinį renginį vaikams „Atostogauju su knyga“ – ekskursija į Visagino biblioteką. Renginio tikslas – susipažinti su bibliotekos veikla mūsų mieste bei pristatyti literatūros kūrinius vaikams. Paskatinti vaikus skaityti knygas per vasarą, kad per atostogas neišbarstytų savo gabumų. Rengyneje dalyvavo 15 vaikų 7–14 metų amžiaus ir dvi mamytės.

plačiau
 
VSPC skirtas finansavimas 2 programoms įgyvendinti

Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyriaus parengė 2 neformaliojo suaugusių švietimo programas „Lietuvių kalbos ir kultūros dermė“ ir „Aktyvus gyvenimas - pilnavertis gyvenimas“ bei gavo finansavimą.

Šių programų esmė – skatinti senjorų mokymąsi visą gyvenimą bei pagerinti jų gyvenimo kokybę. Šių programų įgyvendinimas prasidės rugsėjo mėnesį. Šiuo metu senjorai namuose gamina širdelių formos sages akcijai „Iš širdies į širdį“, kurias dovanos miesto medikams, kaip padėką už dėmesingumą šiuo nelengvu metu.

 
 
VSPC buvo paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena

Tarptautinė vaikų gynimo diena švenčiama birželio 1-ąją. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga, kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę.

Jau tapo tradicija laukti birželio 1-osios, nes tą dieną Nakvynės namų gyventojai ir darbuotojai praleidžia kartu su Vaikų dienos centro vaikais. Šiais metais dėl susiklosčiusios ekstremalios situacijos šalyje negalėjome pilnavertiškai atšvęsti, bet vaikai neliko be mūsų gyventojų ir darbuotojų keptų skanių pyragų ir pyragėlių! Vaikai ir darbuotoja irgi laukė su vaišėm, vaišino didžiulėmis ir skaniomis picom. Smagiai praleidom kartu laiką prie arbatos, prisisėmėme daug gerų ir šiltų emocijų.

plačiau
 
Įvyko VSPC ir Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos konferencija

2020 m. gegužės 13 d. Visagino socialinių paslaugų centro direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams Galina Orlova dalyvavo konferencijoje internetu su Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 2b klasės mokiniais ir konferencijos organizatore antrokų mokytoja Dalia Česnulevičiene.

Mažieji konferencijos dalyviai domėjosi socialinio darbuotojo profesija, Visagino socialinių paslaugų centro darbo pobūdžiu, tikslinėmis paslaugų gavėjų grupėmis, iššūkiais ir galimybe dirbti socialiniu darbuotoju. Gudrūs antrokai įvardino, kad socialinis darbuotojas yra tas asmuo, kuris socialinių paslaugų gavėjui duoda meškerę, bet ne žuvį!

plačiau
 
VSPC skelbia piešinių konkursą ,,Aukime laimingi“

Visagino socialinių paslaugų centro (toliau – VSPC) Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos darbui su šeima Rasa Nastajienė ir Dovilė Mačiulienė organizuoja piešinių konkursą ,,Aukime laimingi“, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.

Kviečiame vaikučius, kurių šeimoms yra taikoma atvejo vadyba, dalyvauti piešinių konkurse ,,Aukime laimingi“. Piešinius vaikai ir jų tėveliai galės perduoti Paramos šeimai skyriaus socialiniams darbuotojams darbui su šeima. Konkurso pradžia – 2020 m. gegužės 18 d., pabaiga – 2020 m. gegužės 27 d.

Piešinukai bus iškabinti VSPC patalpose adresu Taikos pr. 13, Visaginas.

Visų vaikų laukia prizai.

plačiau
 
<<  ankstesnis  3   4   5   6   7   8   9   10  sekantis  >>