į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
VSPC laikė Europos egzaminą

Visagino socialinių paslaugų centras šiuo ypatingu laikotarpiu pasiryžo minint Europos dieną, simbolizuojančią Europos taiką ir vienybę, 2020 m. gegužės 8 d. laikyti internetu Europos egzaminą, kurį organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Šiais metais Europos egzaminą laikė 30 darbuotojų, kurie galėjo pasitikrinti savo žinias apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas, kultūrą, geografiją, kalbas ir kt. Gegužės 19 d. vyks antrasis „Europos egzamino“ etapas internetu, į kurį pateko po vieną geriausią dalyvį iš kiekvienos organizacijos. Dėkojame visiems, kurie dalyvavo ir sėkmės antrame etape dalyvausiančiam darbuotojui.

plačiau
 
SVARBI INFORMACIJA VISAGINO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ GAVĖJAMS

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus ekstremaliąją padėtį ir įvedus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) grėsmės, Visagino socialinių paslaugų centre darbas yra organizuojamas nuotoliniu ir įprastu pagal grafikus būdu:

PARAMOS ŠEIMAI SKYRIUS teikia socialinių įgūdžių ugdymo, palaikymo ir (ar) atkūrimo paslaugas ir dirba nuotoliniu bei įprastu būdu. Dėl informacijos ir konsultacijos galite kreiptis: tel. 8 616 29 762, el. p. renata.seibokiene@vspc.lt, darbo dienomis nuo 8:00 val. iki 17:00 val.

PAGALBOS NAMUOSE SKYRIUS teikia pagalbą į namus ir dienos socialinę globą namuose ir dirba įprastu būdu. Dėl informacijos ir konsultacijos galite kreiptis: tel. 8 674 53 865, el. p. agne.dobrianskiene@vspc.lt, darbo dienomis nuo 8:00 val. iki 17:00 val. Suinteresuotų asmenų aptarnavimas (informavimas ir konsultavimas) teikiamas tik nuotoliniu būdu. Prašymus socialinėms paslaugoms gauti galima pateikti per socialinių paslaugų informacinę sistemą www.spis.lt.

NAKVYNĖS NAMAI teikia laikino apnakvindinimo ir apgyvendinimo paslaugas ir dirba įprastu būdu. Dėl informacijos ir konsultacijos galite kreiptis: tel. 8 676 16 864, (8 386) 70 866, el. p. zana.gusarenko@vspc.lt.

 

plačiau
 
Galite kreiptis dėl kompensacinės technikos

Informuojame, kad karantino laikotarpiu kompensacinės technikos išdavimo klausimais galima kreiptis tel. 8 694 87 274 darbo valandomis: antradienis nuo 12.45 val. iki 16.45 val., ketvirtadienis nuo 13.00 val. iki 16.00 val., penktadienis nuo 13.00 val. iki 16.00 val.

 
 
Motinos diena

Atėjus Motinos dienai susidūrėme su nelengva užduotimi: „Kaip šia proga nustebinti mamą, tačiau išlikti socialiai atsakingiems karantino metu?“.

Juk įprastai vaikai galėtų suorganizuoti šventinį koncertą Motinos dienos proga. Šiemet to padaryti negalėjome ir kartu su vaikais nusprendėme joms padaryti siurprizą. Vaikai, nežinant mamoms, nupiešė piešinukus bei atvirutes ir tarpininkaujant socialinėms darbuotojoms Rasai Nastajienei ir Dovilei Mačiulienei mamos buvo nustebintos savo namuose.

plačiau
 
VSPC nuoširdžiai dėkoja už padovanotas apsaugines kaukes

2020 m. balandžio 1 d. Visagino savivaldybės atstovai įteikė Visagino socialinių paslaugų centrui 60 daugkartinių medžiaginių kaukių, kurias pasiuvo Vaikų kūrybos namų darbuotojai.

Šios kaukės yra skirtos Visagino socialinių paslaugų centro socialinių paslaugų gavėjams, kurių dauguma – senyvo amžiaus, su negalia, t. y. priklauso rizikos grupei. Visagino socialinių paslaugų centro socialinio darbuotojo padėjėjai nuolat paslaugų gavėjams aiškina kaukių dėvėjimo svarbą, tai yra veiksminga viruso COVID-19 plitimo prevencijos priemonė.

Visagino socialinių paslaugų centras nuoširdžiai dėkoja žmonėms, nelikusiems abejingais, nepagailėjusiems laiko ir pastangų ir padovanojusiems pačiai pažeidžiamiausiai socialinei grupei medžiagines kaukes.

plačiau
 
<<  ankstesnis  5   6   7   8   9   10   11   sekantis  >>