į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
VSPC vykdo sveikatos rėmimo specialiosios programos visuomenės sveikatos projektą „Viskas tavo rankose“

Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC) vykdo sveikatos rėmimo specialiosios programos visuomenės sveikatos projektą „Viskas tavo rankose“, kuris finansuojamas iš Visagino savivaldybės lėšų.

2021 m. liepos 27 d. organizuotas meno terapijos užsiėmimas vyresnio amžiaus ir neįgaliesiems asmenims, siekiant sustiprinti psichikos sveikatą, ugdant jų gebėjimą savarankiškai pasirūpinti psichikos sveikata.

Šios terapijos metu dalyviai pagal skambančią muziką teptuku ir įvairiaspalviais dažais ant popieriaus lapo išreiškė negatyvius ir džiaugsmą keliančius jausmus, kuriuos gebėjo įvardinti bei pasidalinti mintimis su kitais terapijos dalyviais.

Užsiėmimo metu dalyviai ne tik atsipalaidavo, nusiramino, „surinko“ mintis, bet ir praplėtė socialinį kontaktą. Projekte dalyvavo projekto partneriai Visagino pensininkų klubas, asmenys iš VSPC skirtingų struktūrinių padalinių, t. y. Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia, Bendruomenės skyrių, Savarankiško gyvenimo namų.

Nuoširdžiai dėkojame visiems projekto dalyviams ir kviečiame dalyvauti kitose projekto „Viskas tavo rankose“ veiklose.