KVIEČIAME Į KONFERENCIJĄ ,,PAGALBA VAIKUI IR ŠEIMAI“


Visagino socialinių paslaugų centras kartu su Utenos kolegija 2023 m. spalio 24 d. 10.00 val. organizuoja konferenciją ,,Pagalba vaikui ir šeimai“.

Kur vyks? Visagino socialinių paslaugų centre,  Taikos pr. 13, Visaginas, II aukštas.

Trukmė: 6 akad. val.

Kada vyks? 2023 m. spalio 24 d. 10.00–15.00 val.

Ką kviečiame dalyvauti? Socialinius darbuotojus, psichologus, savivaldybių Socialinės paramos skyrių darbuotojus ir atvejo vadybininkus.

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas.

Dalyviams bus išduodami pažymėjimai

Norintys dalyvauti konferencijoje prašome iki 2023 m. spalio 20 d. registruotis https://forms.gle/1KADC9EWMKF1rrZW6

 

Konferencijos programą galite pamatyti čia.

Visagino socialinių paslaugų centras kaip projekto partneris nuo 2023 m. sausio 2 d. pradėjo įgyvendinti projekto Nr. 07-003-P-0001 „Integralios pagalbos teikimas ir plėtra Lietuvos savivaldybėse“ veiklas Visagino savivaldybėje. Projekto tikslas – užtikrinti integralios pagalbos tikslinės grupės asmenims teikimą ir plėtrą Lietuvos savivaldybėse. Projekto metu numatoma teikti slaugos, reabilitacijos ir globos paslaugas vaikams su negalia, suaugusiems asmenims su negalia ir senyvo amžiaus asmenims jų namuose bei valstybės ir savivaldybių įstaigose, kuriose įgyvendinamos ikimokyklinio ugdymo programos ikimokyklinio amžiaus vaikams su negalia (iki 7 m.), taip pat konsultacijas neįgalius ir / arba senyvo amžiaus asmenis namuose prižiūrintiems šeimos nariams (parengimo juos prižiūrėti, pagalba prižiūrint patiems klausimais),  psichologinė pagalba neįgaliems, senyvo amžiaus asmenims, juos prižiūrintiems šeimos nariams, integralią pagalbą teikiantiems darbuotojams.

Projekto metu taip pat numatomas kompetencijų ir profesinės kvalifikacijos tobulinimas integralią pagalbą teikiantiems darbuotojams, mobiliųjų komandų aprūpinimas slaugos priemonėmis, įranga, įrenginiais ir transporto priemonėmis, neformalios pagalbos skatinimo renginiai integralią pagalbą teikiantiems darbuotojams, šeimos nariams, bendruomenei.

Planuojama, kad 2026 m. pabaigoje visoje Lietuvoje integralią pagalbą bus gavę 4018 neįgalių ar senyvo amžiaus asmenų.

Projekto trukmė – 2022 m. gruodžio 8 d. – 2026 m. gruodžio 31 d. Projekto finansavimo suma – 43 940 212,00 Eur

Projektas finansuojamas 2021–2027 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos „Europos socialinio fondo +“ ir 2021–2027 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos bendrojo finansavimo lėšomis.

Projekto vykdytojas – Europos socialinio fondo agentūra.