Vardas, pavardė Kab. Nr. Elektroninis paštas Telefono Nr.
Direktorė Stanislava Ostrouch 1 stanislava.ostrouch@vspc.lt (8 386) 70 220
Raštinės administratorė Neringa Nešukaitytė 1 vspc@vspc.lt

neringa.nesukaityte@vspc.lt

(8 386) 70 053
Vyriausioji buhalterė Anastasija Lapunia 5 anastasija.lapunia@vspc.lt (8 386) 75 343
Buhalterė Rima Raščiūtė 5 rima.rasciute@vspc.lt (8 386) 75 343
Ūkio padalinio vadovas Tatjana Korobova 3 tatjana.korobova@vspc.lt (8 386) 74 220
Pavaduotoja socialiniams reikalams Galina Orlova 10 galina.orlova@vspc.lt (8 386) 70 603
Atvejo vadybininkė Sofja Tkačiova 6 sofja.tkaciova@vspc.lt 8 620 44 261
Vyr. atvejo vadybininkė Renata Šeibokienė 6 renata.seibokiene@vspc.lt 8 616 29762
Atvejo vadybininkė Diana Zubrova 6 diana. zubrova@vspc.lt 8 613 56 258
Savarankiško gyvenimo namų vyr. socialinė darbuotoja Gitana Liaudanskienė Taikos pr. 20A gitana.liaudanskiene@vspc.lt 8 620 15 943
Vyr. socialinė darbuotoja Taida Kringelienė 24 taida.kringelienė@vspc.lt (8 386) 71 520
Vyr. socialinė darbuotoja Anžela Pečionkina 24

Vilties g. 1

anzela.pecionkina@vspc.lt (8 386) 71 520

8 694 52 438

8 669 52 174 (Bendruomenės sk.)

Vyr. socialinė darbuotoja Skirma Žigaitė Vilties g. 5 vdcentras@vspc.lt 8 671 25 915
Nakvynės namų vyr. socialinė darbuotoja Marija Lukina Taikos pr. 15D marija.lukina@vspc.lt (8 386) 70 866
Socialinė darbuotoja Marina Makarevič 9 marina.makarevic@vspc.lt (8 386) 70 409
Vyr. socialinė darbuotoja Agnė Dobrianskienė 9 agne.dobrianskiene@vspc.lt (8 386) 70 409
Socialinė darbuotoja Natalija Dolženko 11 natalija.dolzenko@vspclt 8 694 87 274
Atvejo vadybininkė Asta Karosienė 2 asta.karosiene@vspc.lt 8 674 53 863