Pareigos Vardas, pavardė Kab. Nr. Elektroninis paštas Telefonas
Direktorė Stanislava Ostrouch 1 stanislava.ostrouch@vspc.lt (8 386) 70 220
Pavaduotoja socialiniams reikalams Lina Cicėnienė 10 lina.ciceniene@vspc.lt (8 386) 70 603

8 610 78 093

Raštinės administratorė Neringa Nešukaitytė 1 vspc@vspc.lt

neringa.nesukaityte@vspc.lt

(8 386) 70 053
Vyriausioji buhalterė Anastasija Lapunia 5 anastasija.lapunia@vspc.lt (8 386) 75 343
Buhalterė Rima Raščiūtė 5 rima.rasciute@vspc.lt (8 386) 75 343
Ūkio padalinio vadovė Tatjana Korobova 3 tatjana.korobova@vspc.lt (8 386) 74 220
Vyriausioji atvejo vadybininkė Diana Zubrova 6 diana.zubrova@vspc.lt 8 613 56 258
Atvejo vadybininkė Sofja Tkačiova 6 sofja.tkaciova@vspc.lt 8 620 44 261
Atvejo vadybininkė Renata Šeibokienė 6 renata.seibokiene@vspc.lt 8 616 29762
Atvejo vadybininkė Asta Karosienė 2 asta.karosiene@vspc.lt 8 674 53 863
Savarankiško gyvenimo namų vyr. socialinė darbuotoja Gitana Liaudanskienė Taikos pr. 20A gitana.liaudanskiene@vspc.lt 8 620 15 943
Globos sk. vyr. socialinė darbuotoja Taida Kringelienė 24 taida.kringelienė@vspc.lt (8 386) 71 520
Globos sk. socialinė darbuotoja Anžela Pečionkina 24 anzela.pecionkina@vspc.lt (8 386) 71 520
Bendruomenės sk. socialinė darbuotoja Olga Solovjova Vilties g. 1 olga.solovjova@vspc.lt 8 694 52 438
Vaikų dienos centro socialinė darbuotoja Skirma Žigaitė Vilties g. 5 vdcentras@vspc.lt 8 671 25 915
Nakvynės namų vyr. socialinė darbuotoja Marija Lukina Taikos pr. 15D marija.lukina@vspc.lt (8 386) 70 866
Pagalbos namuose sk. vyr. socialinė darbuotoja Agnė Dobrianskienė 9 agne.dobrianskiene@vspc.lt (8 386) 70 409
Pagalbos namuose socialinio darbo organizatorė Marina Makarevič 9 marina.makarevic@vspc.lt (8 386) 70 409

 

Pagalbos namuose socialinio darbo organizatorė Natalija Dolženko 11 natalija.dolzenko@vspclt 8 694 87 274