Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena


Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyrius kartu su Visagino kultūros centru ir senjorų visuomeninėmis organizacijomis organizavo Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos minėjimą.

2022 m. rugsėjo 29 d. Vilties g. 1, Visagine, buvo atidaryta paroda „Mūsų draugai“. Susirinkusieji turėjo galimybę apžiūrėti ekspoziciją, papasakoti apie savo augintinius, jų charakterius, iškrėstas išdaigas ir begalinį atsidavimą savo šeimininkams.

2022 m. spalio 1 d. Visagino kultūros centro Draugystės salėje įvyko senjorų dainų ir šokių festivalis „Laiko karoliai“. Jame dalyvavo ir savo programas pristatė Zarasų šokių kolektyvas „Sėliai“, Turmanto moterų vokalinis ansamblis „Sidabro gija“, Visagino kultūros centro liaudies šokių grupė „Gervė“, liaudiškos muzikos kapela „Linksmuolė“ ir Trečiojo amžiaus universiteto šokio teatras „Rūta“.

Utenos kultūros centro šokių ansamblis „Vieversa“ programą praskaidrino jaunatvišku veržlumu, profesionalumu ir sulaukė begalės visaginiečių aplodismentų. Labiausiai nusipelniusieji Visagino senjorai buvo apdovanoti Visagino savivaldybės mero, administracijos direktoriaus ir Švietimo, kultūros, sporto ir valstybinės kalbos skyriaus vedėjo padėkos raštais.

Festivalis buvo puikus, žiūrovai skirstėsi pakiliai nusiteikę ir dėkingi už šventę. Visi kolektyvai buvo apdovanoti specialiu prizu ir pakviesti į popietę. Dar ilgai šventės dalyviai dalinosi festivalio įspūdžiais, vaišinosi arbata, dainavo ir skambant armonikai bei akordeonui sukosi šokių sūkuryje.