VSPC Globos skyriaus gyventojai stiprino psichikos sveikatą


2022-05-06 VSPC Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriuje (toliau – Globos skyrius) įvyko psichikos sveikatos stiprinimo užsiėmimai, kuriuos organizavo VSPC Globos skyriaus psichologė Jelena Seledcova.

Kaip teigia Pasaulio sveikatos organizacija, psichinė sveikata yra emocinis ir dvasinis atsparumas, kuris leidžia patirti džiaugsmą ir ištverti skausmą, nusivylimą ar liūdesį. Tai teigiamas gėrio jausmas, kuriuo remiasi tikėjimas savo bei kitų žmonių orumu ir verte. Rūpindamiesi VSPC Globos skyriaus gyventojų emocine gerove, rengiame psichikos sveikatos stiprinimo užsiėmimus.

VSPC Globos skyriaus gyventojai užsiėmimų metu prisiminė, kad tokie paprasti dalykai kaip gera mityba, fizinis aktyvumas, poilsis, rūpinimasis kitais ir savimi, bendravimas su draugais ir tais, kuriuos mylime, pasitikime – yra būdai, padedantys stiprinti psichinę sveikatą. 

VSPC Globos skyriaus gyventojai šiandien išmoko tinkamai rūpintis savo emocine gerove ir psichine sveikata, tokiu būdu gyventojai kasdienius sunkumus įveiks daug lengviau.