VSPC organizavo pramoginę ekskursiją į „Vichy“ vandens pramogų parką


2022 m. rugpjūčio 26 d. Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos darbui su šeima Violeta Juodkaitė ir Ingrida Daubarienė organizavo pramoginę ekskursiją į „Vichy“ vandens pramogų parką 10–15 m. vaikams iš šeimų, kurioms yra taikoma atvejo vadyba. 

Šios išvykos tikslas – lavinti šeimų, kurioms taikoma atvejo vadyba ir (ar) teikiamos socialinės paslaugos vaikų pozityvaus bendravimo įgūdžius, mokyti etikos ir kaip elgtis viešoje erdvėje. Stiprinti pasitikėjimą savimi. Vaikams ekskursija buvo nemoka, išvykos išlaidos bei pietūs  buvo sumokėti iš rėmėjų gautų lėšų. 

Vaikai buvo mokami, kaip elgtis viešoje erdvėje ir tuo pačiu linksmai praleisti laiką. Jie visą dieną galėjo mėgautis vandens parko siūlomomis pramogomis. Pietų metu vaikai „OAT SIDE THE BOX“ – antrame parko aukšte įsikūrusioje užkandinėje pasivaišino karštu patiekalu bei gėrimu. Vaikams labai patiko pramogos, jie nenorėjo važiuoti namo, todėl teigė, kad vėl nori sugrįžti į šį parką. Vaikai dar turėjo galimybę pabūti prekybos centre „Ozas“. Važiuodami vaikai į Vilnių ir atgal turėjo galimybę susipažinti ir tarpusavyje pabendrauti.

Norime padėkoti UAB „Intersurgical“, kuri skyrė 400 eurų paramos, kad vaikai turėjo galimybę išvažiuoti į ekskursiją.