Prasidėjo VSPC projektas „Svarbūs ir reikalingi“


Paskutinę vasaros dieną Visagino socialinių paslaugų centro Savarankiško gyvenimo namuose prasidėjo projektas „Svarbūs ir reikalingi“. Projektas vyks rugpjūčio, rugsėjo, spalio mėnesiais. Šiuo laikotarpiu planuojama organizuoti keturias veiklas: sporto žaidynes, judesio terapiją, muzikinius užsiėmimus, dailės terapiją. 

Įgyvendinant projektą bus sudarytos sąlygos projekte dalyvaujančioms senjorų grupėms bendrauti, pažinti vieniems kitus, kurti, mokytis, įdomiai praleisti laisvalaikį. Kultūrinė meninė veikla skatins kūrybiškumą ir toleranciją. Bendrų susitikimų, organizuojamų renginių metu stiprės tarpusavio ryšiai, kiekvienas žmogus suras savo mėgiamą užsiėmimą, galės atskleisti savo pomėgius ir sugebėjimus. Pasidalins savo svajonėmis, atras atsipalaidavimo, nusiraminimo būdus.

Projekto veiklas sudaro keturių dienų užsiėmimų ciklas, orientuotas į asmens psichikos sveikatos stiprinimą. Visi šie užsiėmimai vyks atskiromis dienomis, kad senjorai nepervargtų ir galėtų į kiekvieną sritį įsigilinti.

Visus senjorus 65+ ir asmenis su negalia maloniai kviečiame dalyvauti organizuojamose veiklose ir išbandyti savo jėgas. Apie kitus užsiėmimus informuosime Visagino socialinių paslaugų centro svetainėje ir Savarankiško gyvenimo namų Facebook puslapyje.