Išvyka į gamtą „Tu nesi vienas“


Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos darbui su šeima Anastasija Komarova ir Ingrida Grigorjeva 2023 m. rugpjūčio 1 d. organizavo išvyką į gamtą „Tu nesi vienas“, kuri vyko prie Visagino ežero, ir buvo skirta šeimoms, kurioms yra taikoma atvejo vadyba.

Išvykos tikslas – aktyvinti bendruomeninį gyvenimą, skatinant turiningai praleisti laisvalaikį, formuojant bendravimo įgūdžius. Išvykos metu vaikai žaidė su kamuoliu įvairius žaidimus, mokėsi žaisti komandoje, ieškoti bendrų susitarimų. Visi išvykos dalyviai aktyviai įsitraukė į žaidimus. Šiltą ir saulėtą rugpjūčio dieną vaikai maudėsi ežere, linksmai leido laiką. Po maudynių vaikai kepė ant laužo dešreles bei zefyrus.

Darbuotojos skatino vaikus aktyviai dalyvauti žaidimuose, sužadinti kūrybiškumą ir vaizduotę, ugdyti jų draugiškumą, ir bendravimą. Išvykos metu buvo sudaryta draugiška ir maloni aplinka, kad žygio dalyviai praleistų laiką linksmai ir turiningai, patirtų daug teigiamų emocijų. Vaikams labai patinka išvykos į gamtą ir jie išreiškė norą, kad būtų daugiau tokių išvykų, kur galima atrasti naujų draugų, linksmai praleisti laiką, pakeisti aplinką bei pabūti gamtoje.