Pramoginė ekskursija į „Vichy“


2023 m. rugpjūčio 24 d. Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos darbui su šeima Violeta Juodkaitė ir Ingrida Daubarienė organizavo pramoginę ekskursiją į „Vichy“ vandens pramogų parką 10–15 m. vaikams iš šeimų, kurioms yra taikoma atvejo vadyba.

Šios išvykos tikslas – lavinti šeimų, kurioms taikoma atvejo vadyba ir (ar) teikiamos socialinės paslaugos vaikų pozityvaus bendravimo įgūdžius, mokyti etikos ir kaip elgtis viešoje erdvėje. Stiprinti pasitikėjimą savimi. Išvykoje dalyvavo 22 vaikai, iš jų 12 vaikų iš šeimų, kurioms yra taikoma atvejo vadyba. Socialinės darbuotojos kreipėsi paramos į keletą įmonių, bet tik „Vichy“ vandens pramogų parkas suteikė 50 procentų nuolaidą kiekvieno vaiko apsilankymui.

Į vandens pramogų parką vykta viešuoju transportu, kur vaikai turėjo galimybę pamatyti, kaip reikia elgtis viešajame transporte. Po pramogų vandens parke vaikai ėjo į PC „Ozas“ pietauti bei pramogauti. Dėl finansinių sunkumų ne kiekvienas iš tėvų gali nuvežti vaikus į kitą miestą pramogauti. Vaikai džiaugėsi, tai įrodė jų pozityvi nuotaika, kad išvyka pavyko ir džiaugėsi, kad turėjo galimybę pakeisti aplinką.